267077-2025 - Wettbewerb
Polen – Dokumentenverwaltungssoftwarepaket – Zakup licencji Microsoft
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup licencji Microsoft
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą licencji Microsoft w podziale na dwie części: - część 1 zamówienia – 1270 szt. licencji Microsoft Office – wersja standard Device (bez opcji Software Assurance), - część 2 zamówienia - 8 szt. licencji Microsoft SQL Server 2022 Standard (2 Core) wraz ze wsparciem producenta Software Assurance na okres 36 miesięcy. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych. Oferowane rozwiązanie równoważne dla każdej części, musi spełniać wymagania określone w Opisie przedmiotu zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ Rozdział I, podrozdział IV.
Interne Kennung0000-ZP.261.5.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48311000 Dokumentenverwaltungssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 48610000 Datenbanksysteme
5. Los
LosLOT-0001
TitelZakup licencji Microsoft Office – wersja standard Device (bez opcji Software Assurance)
BeschreibungCzęść 1: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą 1270 szt. licencji Microsoft Office – wersja standard Device (bez opcji Software Assurance). Szczegóły opisu przedmiotu zamówienia, zostały zawarte w SWZ rozdział I, podrozdział IV.
Interne Kennung0000-ZP.261.5.2025 (1)
LosLOT-0002
TitelZakup licencji Microsoft SQL Server 2022 Standard (2 Core) wraz ze wsparciem producenta Software Assurance na okres 36 miesięcy
BeschreibungCzęść 2: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą 8 szt. licencji Microsoft SQL Server 2022 Standard (2 Core) wraz ze wsparciem producenta Software Assurance na okres 36 miesięcy. Szczegóły opisu przedmiotu zamówienia, zostały zawarte w SWZ rozdział I, podrozdział IV.
Interne Kennung0000-ZP.261.5.2025 (2)
Haupteinstufung (cpv): 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48610000 Datenbanksysteme