2. Verfahren
Verfahren
Titel: Persoonlijke Beschermingsmiddelen
Beschreibung: Het gaat om: • PBM’s (incl. labjassen, kookschorten, etc. t.b.v. leerlingen), waarbij er een onderscheid is tussen persoonsgebonden PBM’s (bijvoorbeeld veiligheidsschoenen voor medewerkers, kettingzaagbroek) en generieke PBM’s (denk hierbij aan kookschorten of veiligheidsschoenen voor algemeen gebruik (incl. gebruik door leerlingen en studenten)). Naast het leveren van de PBM’s dient de leverancier ook het beheer en de keuringen van de PBM’s uit te voeren. Het uitvoeren van het beheer omvat de registratie en advisering bij de PBM’s om ervoor te zorgen dat de PBM’s passend worden ingezet, voldoet aan wet- en regelgeving en aantoonbaar wordt voldaan aan de zorgplicht omtrent de inzet van PBM’s. De geraamde waarde is € 300.000,- per jaar. De totale geraamde waarde is € 2.100.000,- (overeenkomst voor 7 jaar). In deze aanbesteding wordt ook een maximale waarde van de opdracht meegenomen. De verwachting is dat deze maximale waarde niet behaald gaat worden. Opdrachtgever is gerechtigd de raamovereenkomst te beëindigen als voor het einde van de overeengekomen contractduur de genoemde maximale waarde is besteed. Opdrachtgever zal geen kosten of schadevergoeding verschuldigd zijn aan opdrachtnemer. De maximale waarde is € 450.000,- per jaar. De totale maximale waarde is € 3.150.000,- (overeenkomst voor 7 jaar).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18222000 Firmenkleidung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aanbestedende dienst wenst met één inschrijvers een raamovereenkomst te sluiten, in het kader waarvan gedurende drie jaar, met een optionele verlenging van maximaal twee keer twee jaar, opdrachten kunnen worden geplaatst, de beoogde ingangsdatum is 1 januari 2027.
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 18222000 Bedrijfskleding
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: