267102-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste – ZPRACOVÁNÍ PROJEKTOVÉ DOKUMENTACE II/152 Jamolice obchvat–DPZ, IČ
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZPRACOVÁNÍ PROJEKTOVÉ DOKUMENTACE II/152 Jamolice obchvat–DPZ, IČ
BeschreibungPředmětem zakázky je zpracování projektové dokumentace ve stupni – Dokumentace pro povolení stavby (DPZ) včetně souvisejících průzkumů. Součástí zakázky je také inženýrská činnost (IČ) nutná k zajištění vyjádření, stanovisek a podkladů nutných k podání žádosti o vydání povolení záměru stavbu na uvedenou akci. Projektová dokumentace bude řešit nové vedení trasy silnice II/152 severně od obce Jamolice, v provozním staničení II/152 km cca 92,500 – 95,450. Z předchozího stupně projektové dokumentace byla vybrána varianta „Hlavní“, která vychází z územně plánovací dokumentace. Tato byla odsouhlasena obcí Jamolice, DI PČR a byl na ni zpracován a odsouhlasen investiční záměr. Délka nového směrového vedení silnice II/152 je 2,730 km, v kategorii S 7,5/90. Součástí obchvatu je i most přes Lázeňský potok. Součástí projektové dokumentace bude také řešení souvisejících objektů, jako jsou silniční propustky, sjezdy, napojení, odvodnění (příkopy), přeložky IS, dopravní značení objízdné trasy a náhradní výsadba.
Interne Kennung92/2026/99
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme
5. Los
LosLOT-0001
TitelZPRACOVÁNÍ PROJEKTOVÉ DOKUMENTACE II/152 Jamolice obchvat – DPZ, IČ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme