See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Remont urządzeń i instalacji kotła podczas remontu bieżącego bloku nr 5
Beschreibung: Remont urządzeń i instalacji kotła podczas remontu bieżącego bloku nr 5
Vorherige Bekanntmachung: 57284-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50531100 Reparatur und Wartung von Kesseln
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Remont urządzeń i instalacji kotła podczas remontu bieżącego bloku nr 5 pakiet A
Beschreibung: PAKIET A: przygotowanie do rewizji UDT, przygotowanie do badań, naprawy po badaniach (międzystropie, główne rurociągi parowe, walczak, parownik, rozprężacza odsolin 5RO, chłodnicy odsolin 5SS);
Los: LOT-0002
Titel: Remont urządzeń i instalacji kotła podczas remontu bieżącego bloku nr 5 pakiet B
Beschreibung: PAKIET B: remont zaworów bezpieczeństwa i urządzeń sterowniczych zaworami bezpieczeństwa