2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pořízení přístrojů ZT – UZV pro GEP a Velkokapacitní chlazená centrifuga pro transfuzní aplikace
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace zdravotnických přístrojů. Předmět veřejné zakázky zahrnuje jak dodání zařízení s požadovanými technickými parametry do místa určení (vlastní dodávka předmětu plnění této veřejné zakázky v její příslušné části), tak jeho montáž, instalaci, uvedení do provozu, bezplatné zaškolení personálu a standardní záruku za jakost.
Interne Kennung: 2025004
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112000 Echo-, Ultraschall- und Dopplerbildgebungsausrüstung, 33124100 Diagnostikausrüstung, 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ultrazvukový přístroj pro GEP
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka 1ks ZP.
Interne Kennung: část 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112000 Echo-, Ultraschall- und Dopplerbildgebungsausrüstung
Los: LOT-0002
Titel: Velkokapacitní chlazená centrifuga pro transfuzní aplikace
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka 2ks ZP.
Interne Kennung: část 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör