2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka 4 strunového sólového kontrabasu
Beschreibung: Zadavatel má pro naplnění svých potřeb zájem pořídit 4 strunný sólový kontrabas od výrobce Martina Petlacha. Požadované vlastnosti předmětu plnění: • nástroj nesmí vykazovat znaky strojního opracování, • nástroj nesmí mít výstřední ozdoby, barvu, tvar a rozměry, odporující tradici, • na povrchovou úpravu musí být použit lak z přírodních pryskyřic, • nástroj musí být klížen přírodním lihem.
Interne Kennung: Dodávka 4 strunového sólového kontrabasu
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37313900 Kontrabässe
5. Los
Los: LOT-0001