267309-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Geräte – Zakup sprzętu medycznego i innego wyposażenia na potrzeby sali intensywnego nadzoru kardiologicznego w oddziale chorób wewnętrznych oraz na potrzeby poradni kardiologicznej
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup sprzętu medycznego i innego wyposażenia na potrzeby sali intensywnego nadzoru kardiologicznego w oddziale chorób wewnętrznych oraz na potrzeby poradni kardiologicznej
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i innego wyposażenia na potrzeby sali intensywnego nadzoru kardiologicznego w oddziale chorób wewnętrznych oraz na potrzeby poradni kardiologicznej wraz z montażem wyposażenia, instalacją urządzeń oraz szkoleniem personelu Zamawiającego w zakresie jego obsługi. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w „Formularzu asortymentowo-cenowym”, stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ oraz w „Opisie przedmiotu zamówienia”, stanowiącym Załącznik nr 4.1 do nr 4.26 do SWZ. 3. Przedmiot dostawy musi być fabrycznie nowy, nie używany, nie powystawowy, nie rekondycjonowany, dopuszczony do obrotu na polskim rynku i posiadać świadectwa atesty i certyfikaty, o ile wymagają tego powszechnie obowiązujące przepisy prawa. Przedmiot dostawy musi być kompletny, a także wolny od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych, dopuszczony do stosowania w publicznych zakładach opieki zdrowotnej. 4. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia Zamawiający określił, iż wymaga, aby oferowany produkt był zarejestrowany jako wyrób medyczny musi on spełniać wymogi ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U.2024.1620 z dnia 2024.11.05) oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych (Medical Devices Regulation) oraz posiadać wymagane przepisami prawa świadectwa rejestracji, atesty, certyfikaty i inne dokumenty dopuszczające przedmiot zamówienia do obrotu i użytkowania na terenie Polski. 5. Zamawiający na realizację przedsięwzięcia uzyskał dofinansowanie w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D 1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych w obszarze kardiologii ośrodków zakwalifikowanych do OK I”. W związku z powyższym Zamawiający informuje, że przedmiotowe postępowanie prowadzone jest z poszanowaniem zasad horyzontalnych, tj.: 1) zasady równości szans i niedyskryminacji, w tym dostępności dla osób z niepełnosprawnościami, 2) zasady równości kobiet i mężczyzn, 3) zasady zrównoważonego rozwoju, 4) zasady „nie czyń poważnych szkód” (DNSH). 6. Zgodność projektu z zasadą DNSH oznacza, że jego realizacja nie powoduje istotnych negatywnych skutków dla żadnego z sześciu celów środowiskowych, o których mowa w rozporządzeniu UE 2020/852 (Taksonomia UE), przyczynia się do poprawy jakości opieki zdrowotnej przy jednoczesnym ograniczeniu wpływu na środowisko. W związku z powyższym Wykonawca przyjmuje, że oferowany sprzęt (urządzenia medyczne i elektroniczne) będą wysokiej klasy energetycznej i będą zgodne z regulacjami środowiskowymi. Wszystkie urządzenia medyczne i elektroniczne będą posiadały: 1) aktualne certyfikaty CE, 2) etykiety energetyczne, zgodne z rozporządzeniami UE i krajowymi wymaganiami dotyczącymi efektywności energetycznej (m.in. zgodność z dyrektywą 2009/125/WE ws. ekoprojektu), 3) wysokie klasy energetyczne – zgodnie z zasadą DNSH. 7. Unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane (art. 310 ustawy pzp) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane. 8. W niniejszym postępowaniu składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, dlatego zgodnie z art. 138 ust 4 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 ustawy Pzp.
Vorherige Bekanntmachung131610-2026
Interne KennungZP/03/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1_Urządzenia medyczne do monitorowania i podtrzymywania funkcji życiowych
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w „Formularzu asortymentowo-cenowym”, stanowiącym Załącznik Nr 3 do SWZ oraz w "Opisie przedmiotu zamówienia", stanowiącym Załącznik Nr 4.1 do 4.5 do SWZ. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych na poszczególne pozycje w obrębie danej części.
Interne KennungZP/03/2026_CZĘŚĆ_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem, 33195110 Atmungsmonitoren, 33123200 Elektrokardiografen, 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen, 33157400 Beatmungsgeräte für medizinische Zwecke, 44611200 Atemschutzgeräte, 33124100 Diagnostikausrüstung
LosLOT-0002
TitelCzęść 2_Pompy infuzyjne
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w „Formularzu asortymentowo-cenowym”, stanowiącym Załącznik Nr 3 do SWZ oraz w "Opisie przedmiotu zamówienia", stanowiącym Załącznik Nr 4.6 do 4.7 do SWZ. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych na poszczególne pozycje w obrębie danej części.
Interne KennungZP/03/2026_CZĘŚĆ_2
Haupteinstufung (cpv): 33194110 Infusionspumpen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
LosLOT-0003
TitelCzęść 3_Defibrylatory i urządzenie do kompresji klatki piersiowej
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w „Formularzu asortymentowo-cenowym”, stanowiącym Załącznik Nr 3 do SWZ oraz w "Opisie przedmiotu zamówienia", stanowiącym Załącznik Nr 4.8 do 4.10 do SWZ. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych na poszczególne pozycje w obrębie danej części.
Interne KennungZP/03/2026_CZĘŚĆ_3
Haupteinstufung (cpv): 33182100 Defibrillator
LosLOT-0004
TitelCzęść 4_Łóżka szpitalne z materacami przeciwodleżynowymi i szafkami przyłóżkowymi
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w „Formularzu asortymentowo-cenowym”, stanowiącym Załącznik Nr 3 do SWZ oraz w "Opisie przedmiotu zamówienia", stanowiącym Załącznik Nr 4.11 do 4.13 do SWZ. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych na poszczególne pozycje w obrębie danej części.
Interne KennungZP/03/2026_CZĘŚĆ_4
Haupteinstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192100 Medizinische Betten, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 33192300 Möbel für ärztliche Zwecke, außer Betten und Tischen, 39173000 Lagerungseinheiten, 39143112 Matratzen
LosLOT-0005
TitelCzęść 5_Ssaki medyczne
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w „Formularzu asortymentowo-cenowym”, stanowiącym Załącznik Nr 3 do SWZ oraz w "Opisie przedmiotu zamówienia", stanowiącym Załącznik Nr 4.14 do 4.15 do SWZ. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych na poszczególne pozycje w obrębie danej części.
Interne KennungZP/03/2026_CZĘŚĆ_5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
LosLOT-0006
TitelCzęść 6_System przywoławczy
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w „Formularzu asortymentowo-cenowym”, stanowiącym Załącznik Nr 3 do SWZ oraz w "Opisie przedmiotu zamówienia", stanowiącym Załącznik Nr 4.16 do SWZ. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych na poszczególne pozycje w obrębie danej części.
Interne KennungZP/03/2026_CZĘŚĆ_6
Haupteinstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48814100 Informationssysteme für Pflegestationen, 48810000 Informationssysteme
LosLOT-0008
TitelCzęść 8_Laryngoskop
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w „Formularzu asortymentowo-cenowym”, stanowiącym Załącznik Nr 3 do SWZ. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych na poszczególne pozycje w obrębie danej części.
Interne KennungZP/03/2026_CZĘŚĆ_8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33124100 Diagnostikausrüstung
LosLOT-0009
TitelCzęść 9_Wózek reanimacyjny
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w „Formularzu asortymentowo-cenowym”, stanowiącym Załącznik Nr 3 do SWZ oraz w "Opisie przedmiotu zamówienia", stanowiącym Załącznik Nr 4.18 do SWZ. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych na poszczególne pozycje w obrębie danej części.
Interne KennungZP/03/2026_CZĘŚĆ_9
LosLOT-0010
TitelCzęść 10_ Analizator parametrów krytycznych
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w „Formularzu asortymentowo-cenowym”, stanowiącym Załącznik Nr 3 do SWZ oraz w "Opisie przedmiotu zamówienia", stanowiącym Załącznik Nr 4.19 do SWZ. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych na poszczególne pozycje w obrębie danej części.
Interne KennungZP/03/2026_CZĘŚĆ_10
Haupteinstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien, 33100000 Medizinische Geräte, 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen, 33124100 Diagnostikausrüstung
LosLOT-0011
TitelCzęść 11_ Głowica USG
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w „Formularzu asortymentowo-cenowym”, stanowiącym Załącznik Nr 3 do SWZ oraz w "Opisie przedmiotu zamówienia", stanowiącym Załącznik Nr 4.20 do SWZ. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych na poszczególne pozycje w obrębie danej części.
Interne KennungZP/03/2026_CZĘŚĆ_11
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
LosLOT-0015
TitelCzęść 15_Spirometr
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w „Formularzu asortymentowo-cenowym”, stanowiącym Załącznik Nr 3 do SWZ oraz w "Opisie przedmiotu zamówienia", stanowiącym Załącznik Nr 4.25 do SWZ. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych na poszczególne pozycje w obrębie danej części.
Interne KennungZP/03/2026_CZĘŚĆ_15
Haupteinstufung (cpv): 33157000 Ausrüstung für Sauerstofftherapie und Beatmungsgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124100 Diagnostikausrüstung, 33100000 Medizinische Geräte
LosLOT-0016
TitelCzęść 16_Klimatyzatory
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w „Formularzu asortymentowo-cenowym”, stanowiącym Załącznik Nr 3 do SWZ oraz w "Opisie przedmiotu zamówienia", stanowiącym Załącznik Nr 4.26 do SWZ. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych na poszczególne pozycje w obrębie danej części.
Interne KennungZP/03/2026_CZĘŚĆ_16
Haupteinstufung (cpv): 39717200 Klimageräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42500000 Kühl- und Lüftungseinrichtungen