267348-2026 - Ergebnis
Polen – Allgemeine paketorientierte Funkdienste (GPRS) – Świadczenie usług transmisji danych za pośrednictwem kart SIM dla układów pomiarowo-rozliczeniowych wraz z usługami APN w latach 2025-2030 (zadanie 2,3 i 5)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług transmisji danych za pośrednictwem kart SIM dla układów pomiarowo-rozliczeniowych wraz z usługami APN w latach 2025-2030 (zadanie 2,3 i 5)
BeschreibungZamówienie obejmuje swoim zakresem Świadczenie usług transmisji danych za pośrednictwem kart SIM dla układów pomiarowo-rozliczeniowych wraz z usługami APN w podziale na zadania: Zadanie nr 2: Ilość kart: 20 500; Aktualny Operator świadczący usługi: Polkomtel; Dostępność usług dla kart od: 2027-02-21 Zakończenie świadczenia usług: 30.06.2028. Zadanie nr 3: Ilość kart: 15 000; Aktualny Operator świadczący usługi: Polkomtel; Dostępność usług dla kart od: 2026-03-08; Zakończenie świadczenia usług: 31.12.2030 Zadanie nr 5: Ilość kart: 70 000; Aktualny Operator świadczący usługi: Polkomtel; Dostępność usług dla kart od: 2026-05-13; Zakończenie świadczenia usług: 31.12.2029 Szczegółowe informacje dotyczące zamówienia znajdują się SWZ i załącznikach zamieszczonej na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl.
Vorherige Bekanntmachung638495-2025
Interne KennungRPUZ/P/0137/2025/DT/TE
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64212500 Allgemeine paketorientierte Funkdienste (GPRS)
5. Los
LosLOT-0001