2. Verfahren
Verfahren
Titel: Eindejaarsgeschenken
Beschreibung: Europese aanbesteding t.b.v Eindejaarsgeschenken voor het Kadaster Betreft jaarlijks eindejaarsgeschenken voor circa 2500 medewerkers van het Kadaster.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18530000 Geschenkartikel
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Eindejaarstgeschenken
Beschreibung: Betreft de levering van de Eindejaarsgeschenken voor het Kadaster. Betreft 2000 vaste dienstverbanden en 500 tijdelijke dienstverbanden.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 2+2x1