26753-2025 - Wettbewerb
Polen – Reinigungs- und Poliermittel – Sukcesywne dostawy środków czystości na potrzeby szkół i placówek oświatowych Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy w roku 2025
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy środków czystości na potrzeby szkół i placówek oświatowych Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy w roku 2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy środków czystości - chemii gospodarczej oraz papieru toaletowego i ręczników papierowych na potrzeby szkół i placówek oświatowych Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy w roku 2025. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz cenowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ (część I zamówienia), formularz cenowy stanowiący załącznik nr 2a do SWZ (część II zamówienia) oraz projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 7 do SWZ
Interne Kennung: ZP.260.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39800000 Reinigungs- und Poliermittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33760000 Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten, 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel, 33711900 Seife, 18424300 Einweghandschuhe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywne dostawy chemii gospodarczej na potrzeby szkół i placówek oświatowych Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy w roku 2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy chemii gospodarczej na potrzeby szkół i placówek oświatowych Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy w roku 2025 zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 7 do SWZ
Interne Kennung: ZP.260.1.2025 - Część I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel, 33711900 Seife, 18424300 Einweghandschuhe
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z treścią § 4 ust. 4 projektowanych postanowień umowy stanowiących załącznik nr 7 do SWZ, Zamawiający zobowiązuje się złożyć u Wykonawcy zlecenia o łącznej wartości nie mniejszej niż 90% kwoty określonej w § 4 ust. 1 projektowanych postanowień umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Sukcesywne dostawy papieru toaletowego i ręczników papierowych na potrzeby szkół i placówek oświatowych Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy w roku 2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy papieru toaletowego i ręczników papierowych na potrzeby szkół i placówek oświatowych Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy w roku 2025 zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ oraz projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 7 do SWZ
Interne Kennung: ZP.260.1.2025 - Część II
Haupteinstufung (cpv): 33760000 Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33771000 Papiersanitärartikel