2. Verfahren
Verfahren
Titel: Maaien - gemeente Velsen
Beschreibung: De opdracht betreft het uitvoeren van maaiwerkzaamheden, waaronder het maaien van begraafplaatsen, het maaien van gazons en het maaien van ruw gras en watergangen in de gemeente Velsen. Volgt bij publicatie van de aankondiging
Interne Kennung: VLS 202511-2500200
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Maaiwerkzaamheden begraafplaatsen
Beschreibung: De opdracht betreft het uitvoeren van maaiwerkzaamheden bij begraafplaatsen in de gemeente Velsen. Volgt bij publicatie van de aankondiging
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nvt
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Maaien gazons
Beschreibung: De opdracht betreft het maaien van gazons in de gemeente Velsen. Volgt bij publicatie van de aankondiging
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 - Maaien ruw gras en watergangen
Beschreibung: De opdracht betreft het maaien van ruw gras en watergangen in de gemeente Velsen. Volgt bij publicatie van de aankondiging
Interne Kennung: 3