267555-2025 - Wettbewerb
Polen – Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen – Wyłonienie Wykonawcy w zakresie zaprojektowania, wykonania i dostawy Front end’u dla potrzeb budowy linii badawczej Solcrys w NCPS SOLARIS.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWyłonienie Wykonawcy w zakresie zaprojektowania, wykonania i dostawy Front end’u dla potrzeb budowy linii badawczej Solcrys w NCPS SOLARIS.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, wykonanie, przetestowanie i dostawa zestawu urządzeń i komponentów pomiędzy pierścieniem akumulacyjnym a linią eksperymentalną (zwany dalej „Front end” lub w skrócie „FE”), wraz z wymaganą dokumentacją, dla ośrodka Narodowe Centrum Promieniowania Synchrotronowego SOLARIS, w Krakowie (zwanym dalej NCPS SOLARIS). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, określający parametry i wymagania techniczno-funkcjonalne, bądź ich maksymalne/minimalne zakresy lub inne niezbędne cechy jak i inne istotne dla wykonania zamówienia informacje, zawiera Załącznik A do SWZ będący jej integralną częścią. 3. Przedmiot zamówienia obejmuje fabrycznie nowe urządzenia oraz akcesoria.
Interne Kennung80.272.59.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
5. Los
LosLOT-0001