267650-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Bauarbeiten für Autobahnen – D6 Hořesedly, přeložka
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelD6 Hořesedly, přeložka
BeschreibungStavba "D6 Hořesedly, přeložka" patří do souboru staveb rychlostní silnice D6 mezi Novým Strašecím a křižovatkou se silnicí I/27 (Jesenická křižovatka). Jedná se o stavební úsek č.4, který na svém začátku ve staničení km 48,200 navazuje na 3. stavební úsek (D6 Krupá, přeložka) a na svém konci ve staničení km 57,400 na 5. stavební úsek D6 Hořovičky, obchvat. Předmětný stavební úsek řeší stávající průtah silnice I/6 obcí Hořesedly. Nově navržená trasa přeložky I/6 vede přes zemědělsky obdělávané území. Napojuje se na začátku stavby na stávající I/6 a obchází severně obec Hořesedly. Rychlostní komunikace D6 je navržena v kategorii R 25,5/130, délka úseku je 9200 m. Součástí stavby je také jedna MÚK. Stávající I/6 bude převedena do silniční sítě jako II. třída s označením II/606 a zůstane plně funkční komunikací jako doprovodná komunikace, která nebude zpoplatněna.
Interne Kennung07PT-001569
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233110 Bauarbeiten für Autobahnen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZměna dle § 222 odst. 6 ZZVZ: ZBV č.81.3 - SO 4175: Použití nakupovaných nenamrzavých materiálů při zhotovení zemních krajnic vzhledem ke skutečnosti, že použití vytěžených zemin ani po navrhovaných úpravách a vylepšeních dle laboratorních zkoušek nevykázaly požadované vlastnosti a předepsané parametry.