267692-2026 - Ergebnis
Bekanntmachung der Wettbewerbsergebnisse
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKonkurs ofert na udzielanie świadczeń w następujących zakresach: Pakiet nr 1 Udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych przez elektroradiologa w Pracowni Hemodynamiki. Pakiet nr 2 Udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych przez elektroradiologa w Pracowni Hemodynamiki oraz wykonywanie zadań Koordynatora zespołu elektroradiologów w Pracowni Hemodynamiki.
BeschreibungPrzedmiotem postępowania konkursowego jest: Pakiet nr 1 Udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych przez elektroradiologa w Pracowni Hemodynamiki. Szacunkowa maksymalna liczba godzin objęta przedmiotem zamówienia na okres od 01.04.2026 r. do 31.03.2028 r. wynosi 17 520 godzin. Pakiet nr 2 Udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych przez elektroradiologa w Pracowni Hemodynamiki oraz wykonywanie zadań Koordynatora zespołu elektroradiologów w Pracowni Hemodynamiki. Szacunkowa maksymalna liczba godzin objęta przedmiotem zamówienia na okres od 01.04.2026 r. do 31.03.2028 r. wynosi 3 840 godzin.
Interne KennungDSO.113.8.2026
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85150000 Dienstleistungen im Bereich medizinische Bildverarbeitung, 85111000 Dienstleistungen von Krankenhäusern
5. Los
LosLOT-0001
TitelKonkurs ofert na udzielanie świadczeń w następujących zakresach: Pakiet nr 1 Udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych przez elektroradiologa w Pracowni Hemodynamiki.
BeschreibungPrzedmiotem postępowania konkursowego jest: Pakiet nr 1 Udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych przez elektroradiologa w Pracowni Hemodynamiki. Szacunkowa maksymalna liczba godzin objęta przedmiotem zamówienia na okres od 01.04.2026 r. do 31.03.2028 r. wynosi 17 520 godzin.
LosLOT-0002
TitelKonkurs ofert na udzielanie świadczeń w następujących zakresach: Pakiet nr 2 Udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych przez elektroradiologa w Pracowni Hemodynamiki oraz wykonywanie zadań Koordynatora zespołu elektroradiologów w Pracowni Hemodynamiki.
BeschreibungPrzedmiotem postępowania konkursowego jest: Pakiet nr 2 Udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych przez elektroradiologa w Pracowni Hemodynamiki oraz wykonywanie zadań Koordynatora zespołu elektroradiologów w Pracowni Hemodynamiki. Szacunkowa maksymalna liczba godzin objęta przedmiotem zamówienia na okres od 01.04.2026 r. do 31.03.2028 r. wynosi 3 840 godzin.