See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamische bollard installatie gemeente Harderwijk
Beschreibung: De gemeente Harderwijk beheert een elftal dynamische bollard voorzieningen, die geautoriseerde automobilisten selectief toegang verlenen tot het centrum van de stad. Het beheer van de voorzieningen en de dienstverlening aan bezoekers vindt plaats vanuit het klant contact center met behulp van CCTV en intercom apparatuur. De huidige dynamische bollard installatie, zowel het centrale deel als de onderdelen op de locaties, zijn dusdanig verouderd dat de gemeente Harderwijk ervoor kiest om bij voorkeur de complete installatie te vervangen. Behalve de vervanging van de huidige, verouderde installatie is er behoefte aan meer functionele mogelijkheden, wat een kwaliteitsverbetering van de dienstverlening mogelijk maakt. Het is daarom wenselijk en noodzakelijk om de software en de bijbehorende hardware te vernieuwen en tevens het daarbij behorende onderhoud te borgen.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928220 Zaunteile
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34923000 Ausrüstung für die Straßenverkehrssteuerung, 45259000 Reparatur und Wartung von Anlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Additionele bollards indien dit noodzakelijk blijkt.