2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przebudowa budynku przy ul. Rakowieckiej 2D na potrzeby Narodowego Archiwum Cyfrowego
Beschreibung: 1. Zamawiający zleca, a Wykonawca zobowiązuje się do wykonania zamówienia pn. „Przebudowa budynku przy ul. Rakowieckiej 2D na potrzeby Narodowego Archiwum Cyfrowego” obejmującego w szczególności: 1) wykonanie robót budowlanych w oparciu o dokumentacje projektową i pozwolenie na budowę. , w tym uzyskanie ostatecznej decyzji o pozwoleniu na użytkowanie, 2) dostawę elementów wyposażenia, o których mowa w § 6 Umowy, 3) wykonywanie czynności serwisowych oraz zabiegów pielęgnacyjnych i utrzymaniowych zieleni w okresie rękojmi i gwarancji, o których mowa w § 7 Umowy oraz wykonywanie przez Wykonawcę wszystkich innych obowiązków opisanych w SWZ, w tym Opisie Przedmiotu Zamówienia i Umowie, 4) wykonanie Dokumentów Wykonawcy, w tym dokumentacji powykonawczej oraz uzyskanie wszelkich niezbędnych decyzji, zezwoleń, uzgodnień i zatwierdzeń
Interne Kennung: DAG.261.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45111291 Erschließungsarbeiten, 45111300 Abbauarbeiten, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45260000 Dachdeckarbeiten und Spezialbauarbeiten, 45262100 Gerüstarbeiten, 45262300 Betonarbeiten, 45262400 Baustahlmontagearbeiten, 45262310 Stahlbetonarbeiten, 45262500 Maurerarbeiten, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45312310 Blitzschutzarbeiten, 45314000 Installation von Fernmeldeanlagen, 45314320 Installation von Computerkabelnetzen, 45316000 Installation von Beleuchtungs- und Signalanlagen, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45331100 Installation von Zentralheizungen, 45331210 Installation von Lüftungsanlagen, 45331230 Installation von Kühlanlagen, 45343000 Brandschutz-Installationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45421000 Bautischlerarbeiten, 45443000 Fassadenarbeiten, 45313100 Installation von Aufzügen, 35100000 Not- und Sicherheitsausrüstungen, 42992100 Faradayscher Käfig
5. Los
Los: LOT-0001