See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, wdrożenie i integracja systemów cyberbezpieczeństwa oraz monitorowania infrastruktury IT
Beschreibung: 1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup, dostawa i integracja systemów cyberbezpieczeństwa oraz monitorowania infrastruktury IT. Niniejszy przedmiot zamówienia obejmuje 8 części zamówienia: Pakiet 1: Klaster HA systemu ochrony pracowniczej poczty elektronicznej e-mail Pakiet 2: System centralnego logowania, raportowania oraz korelacji Pakiet 3: System zaawansowanej analizy zagrożeń w tzw. środowisku sandbox (piaskownicy) Pakiet 4: System ochrony DLP (Data Loss Prevention) Pakiet 5: System zarządzania hasłami Pakiet 6: Rozwiązania klasy Privileged /Access /Management (PAM) Pakiet 7: System do skanowania sieci i systemów Pakiet 8: System do monitorowania środowiska IT, zasobów sprzętowych oraz zdalnej pomocy użytkownikom 2.Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 2 do SWZ - OPZ tj. parametry, wymagania techniczne, warunki serwisu. 3.Środki przeznaczone na realizację przedsięwzięcia pochodzą z europejskiego Instrumentu na rzecz Odbudowy i Zwiększenia Odporności (Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności – KPO). Ilość oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia
Vorherige Bekanntmachung: 146123-2026
Interne Kennung: ZSM/ZP/2/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72700000 Computernetze, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1: Klaster HA systemu ochrony pracowniczej poczty elektronicznej e-mail
Beschreibung: Zakup i dostawa klastra HA systemu ochrony pracowniczej poczty elektronicznej e-mail – 1 komplet
Interne Kennung: PAKIET 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 72700000 Computernetze
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2: System centralnego logowania, raportowania oraz korelacji
Beschreibung: I. Zakup i dostawa systemu centralnego logowania, raportowania oraz korelacji – 1 szt.
Interne Kennung: PAKIET 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3: System zaawansowanej analizy zagrożeń w tzw. środowisku sandbox (piaskownicy)
Beschreibung: I. Zakup i dostawa systemu zaawansowanej analizy zagrożeń w tzw. środowisku sandbox (piaskownicy) – 1 szt.
Interne Kennung: PAKIET 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4: System ochrony DLP (Data Loss Prevention)
Beschreibung: I.Zakup i dostawa systemu ochrony System ochrony DLP (Data Loss Prevention) – 1 szt.
Interne Kennung: PAKIET 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5: System zarządzania hasłami
Beschreibung: I.Zakup i dostawa systemu zarządzania hasłami – 1 szt.
Interne Kennung: PAKIET 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6: Rozwiązania klasy Privileged /Access /Management (PAM)
Beschreibung: I.Zakup i dostawa rozwiązania klasy Privileged Access Management (PAM) – 1 szt.
Interne Kennung: PAKIET 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7: System do skanowania sieci i systemów
Beschreibung: I.Zakup i dostawa systemu do skanowania sieci i systemów – 1 szt.
Interne Kennung: PAKIET 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8: System do monitorowania środowiska IT, zasobów sprzętowych oraz zdalnej pomocy użytkownikom
Beschreibung: I.Zakup i dostawa systemu do monitorowania środowiska IT, zasobów sprzętowych oraz zdalnej pomocy użytkownikom – 1 szt.
Interne Kennung: PAKIET 8