See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Najem dla JSW S.A. KWK „Knurów-Szczygłowice" Ruch Szczygłowice poremontowego kombajnu chodnikowego o możliwości wykonania wyrobiska w skałach o minimalnej wytrzymałości na ściskanie Rc 100MPa z lawetą wiercąco-kotwiącą
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 732704-2024
Interne Kennung: 68/P/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43122000 Schrämmaschinen für Kohle oder Stein
5. Los
Los: LOT-0001