26777-2026 - Ergebnis
Tschechien – RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten) – Dodávka komponent diskových polí DDN 2025 - 2028
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka komponent diskových polí DDN 2025 - 2028
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je v souladu s § 131 zákona uzavření rámcové dohody s jedním účastníkem zadávacího řízení na dodávky komponent do diskových polí DDN dle aktuálních potřeb zadavatele a v rozsahu a v souladu se zadávací dokumentací.
Interne Kennung22565533011/1000
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenCenu včetně DPH je možné překročit pouze v případě, že se ke dni zdanitelného plnění změní předpisy pro výpočet nebo sazby DPH. Cenu včetně DPH lze překročit i v případě dodatečně zavedených cel na předmět plnění veřejné zakázky, a to ve výši takto zavedených cel a naopak. Podrobnosti jsou upraveny ve vzoru Dohody.