267773-2025 - Wettbewerb
Polen – Öffentlicher Schienentransport/öffentliche Schienenbeförderung – świadczenie przez Operatora usług publicznych w publicznym transporcie zbiorowym w kolejowych przewozach pasażerskich na trasie Bydgoszcz - Toruń – Otłoczyn – Ciechocinek, w okresie od 14 grudnia 2025 r. do 14 grudnia 2030 r
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titelświadczenie przez Operatora usług publicznych w publicznym transporcie zbiorowym w kolejowych przewozach pasażerskich na trasie Bydgoszcz - Toruń – Otłoczyn – Ciechocinek, w okresie od 14 grudnia 2025 r. do 14 grudnia 2030 r
Beschreibungświadczenie przez Operatora usług publicznych w publicznym transporcie zbiorowym w kolejowych przewozach pasażerskich na trasie Bydgoszcz - Toruń – Otłoczyn – Ciechocinek, w okresie od 14 grudnia 2025 r. do 14 grudnia 2030 r
Vorherige Bekanntmachung35527-2024
Interne KennungZW-I.272.21.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60210000 Öffentlicher Schienentransport/öffentliche Schienenbeförderung
5. Los
LosLOT-0001
TitelWykonywanie publicznego transportu zbiorowego w pasażerskich przewozach kolejowych na linii komunikacyjnej Toruń – Otłoczyn – Ciechocinek, z możliwością wydłużenia relacji do Bydgoszczy
BeschreibungWykonywanie publicznego transportu zbiorowego w pasażerskich przewozach kolejowych na linii komunikacyjnej Toruń – Otłoczyn – Ciechocinek, z możliwością wydłużenia relacji do Bydgoszczy
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60210000 Öffentlicher Schienentransport/öffentliche Schienenbeförderung