267778-2026 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Sukcesywna dostawa preparatów i sprzętu do terapii żywieniowej do Szpitala Miejskiego im. Franciszka Raszei w Poznaniu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywna dostawa preparatów i sprzętu do terapii żywieniowej do Szpitala Miejskiego im. Franciszka Raszei w Poznaniu
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa preparatów i sprzętu do terapii żywieniowej do Szpitala Miejskiego im. Franciszka Raszei w Poznaniu. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 2 do SWZ stanowiącym jej integralną część. 3. Zamawiający nie stawia ograniczeń co do pochodzenia Wykonawcy oraz przedmiotu zamówienia pod kątem dostępności do rynku i bycia uczestnikiem niniejszego postępowania. 4. Zamawiający dopuszcza możliwość złożenia ofert częściowych, obejmujących wszystkie pozycje wskazane w danej części/pakiecie. Zamówienie zostało podzielone na 8 części/pakietów. 5. Każda część/pakiet stanowi odrębny przedmiot zamówienia. Ofertę można składać w odniesieniu do jednej lub więcej części/pakietów zamówienia. Minimalny zakres oferty to jedna pełna część/pakiet, oferty niepełne będą odrzucane. 6. Zamawiający ma możliwość skorzystania z opcji. Opcja może polegać na zwiększeniu lub zmniejszeniu wartości/lub wolumenu przedmiotu umowy, a w przypadku zwiększenia również na wydłużeniu okresu obowiązywania umowy od jednego miesiąca do 6 kolejnych pełnych miesięcy.
Interne KennungSR/XV-270-14-AG/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1 - Sprzęt do żywienia enteralnego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa preparatów i sprzętu do terapii żywieniowej do Szpitala Miejskiego im. Franciszka Raszei w Poznaniu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 2 do SWZ stanowiącym jej integralną część.
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość skorzystania z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w trakcie obowiązywania umowy poprzez skorzystanie z opcji obejmującej prawo do zwiększenia o maksymalnie 20% wartości i ilości asortymentu określonego w formularzu asortymentowo-cenowym jako zamówienie podstawowe – po cenach jednostkowych wskazanych w formularzu asortymentowo-cenowym. Zamawiający może z opcji zwiększającej korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości/wartości określonej opcją zwiększającą. Jednocześnie Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania w trakcie trwania obowiązywania umowy z opcji obejmującej prawo do wydłużenia okresu obowiązywania umowy od jednego miesiąca do 6 kolejnych pełnych miesięcy. Wydłużenie okresu obowiązywania umowy powiązane jest bezpośrednio z opcją obejmującą prawo do zwiększenia asortymentu. Zamawiający zastrzega sobie również możliwość skorzystania w trakcie obowiązywania umowy z opcji obejmującej prawo do zmniejszenia o 20% ilości zamawianego asortymentu określonego w formularzu asortymentowo-cenowym jako zamówienie podstawowe. Tym samym opcja może polegać na zwiększeniu lub zmniejszeniu wartości/lub wolumenu przedmiotu umowy, a w przypadku zwiększenia również na wydłużeniu okresu obowiązywania umowy od jednego miesiąca do 6 kolejnych pełnych miesięcy. Zamawiający zastrzega, że część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z opcji w przypadku braku rzeczywistych potrzeb przedmiotu umowy, bądź braku środków finansowych na ten cel. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga aneksowana umowy. Okres do złożenia przez Zamawiającego oświadczenia o skorzystaniu z opcji, to okres obowiązywania umowy, musi być ono złożone w trakcie obowiązywania umowy. Pisemna forma powiadomienia Wykonawcy o skorzystaniu z opcji przez Zamawiającego, jest wiążąca dla Wykonawcy w zakresie realizacji wszystkich warunków określonych w umowie. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z opcji postanowienia umowy będą obowiązywać odpowiednio.
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2 - Płyny do żywienia pozajelitowego
Haupteinstufung (cpv): 33692000 Arzneimittellösungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3 - Preparaty niezbędne do aktywacji worków żywieniowych
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 4 - Sprzęt do podaży diet
LosLOT-0005
TitelPakiet nr 5 - Produkty płynne doustne i dojelitowe do żywienia medycznego
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692000 Arzneimittellösungen
LosLOT-0006
TitelPakiet nr 6 - Żywność specjalnego przeznaczenia medycznego
LosLOT-0007
TitelPakiet nr 7 - Płyny do żywienia pozajelitowego i dojelitowego
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692000 Arzneimittellösungen, 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung
LosLOT-0008
TitelPakiet nr 8 - Płyny do żywienia pozajelitowego, dojelitowego ze sprzętem