267780-2026 - Wettbewerb
Polen – Erkennungs- und Analysegeräte – Dostawa systemu online SFE/SFC/UHPLC/HESI-MSMS z potrójnym kwadrupolem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa systemu online SFE/SFC/UHPLC/HESI-MSMS z potrójnym kwadrupolem
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego i wolnego od wad prawnych i fizycznych systemu online SFE/SFC/UHPLC/HESI-MSMS z potrójnym kwadrupolem (dalej całość zwana jako „Sprzęt”). Dalsze informacje co do opisu Sprzętu i zakresu dostawy podane są w dalszej części ogłoszenia (Opis (BT-24-Lot), przy czym w pełni i wyczerpująco informacje we wskazanym zakresie podaje SWZ. 2. Ilekroć w niniejszym ogłoszeniu używane jest określenie spośród wskazanych poniżej należy przez to rozumieć: 1) ustawa PZP - polska ustawa z dnia 11.09.2019 r. - Prawo zamówień publicznych, 2) SWZ lub Dokumenty zamówienia - sporządzony dla niniejszego postępowania (i trybu przetargu nieograniczonego) dokument zamówienia, o którym mowa w art. 133 i 134 ustawy PZP z załącznikami, w tym załącznikiem nr 2 (Opis techniczno-zakresowy dostawy) oraz Wzorem Umowy; 3) Wzór Umowy – projektowane postanowienia umowy o zamówienie, których treść podaje załącznik nr 9 SWZ.
Interne Kennung14/ZP/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38432200 Chromatografen
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa systemu online SFE/SFC/UHPLC/HESI-MSMS z potrójnym kwadrupolem (dalej całość zwana jako „Sprzęt”).
Beschreibung1.Opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju właściwości Sprzętu - podaje załącznik nr 2 SWZ. 2. W zakres dostawy stanowiącej przedmiot niniejszego zamówienia wchodzi minimum: 1) Sprzedaż i dostarczenie Zamawiającemu zaoferowanego Sprzętu w miejsce wskazane w sekcji 2.1.2 ogłoszenia (zwane dalej „Miejscem Dostarczenia Sprzętu”); 2) Przygotowanie do eksploatacji przez Zamawiającego dostarczonego mu Sprzętu, wykonanie pierwszego uruchomienia w celu demonstracji poprawności jego działania (pracy), jak również przeprowadzenie dla personelu Zamawiającego podstawowego szkolenia (mającego na celu przygotowanie tych osób do poprawnej obsługi i praktycznej eksploatacji) Sprzętu. Konkretny rodzaj i zakres czynności wchodzących w zakres świadczeń, o których mowa powyżej w niniejszym punkcie, a także miejsce i sposób ich wykonania podaje § 4 Wzoru Umowy; 3) Udzielenie Zamawiającemu gwarancji na Sprzęt, przy czym wymagane jest udzielenie gwarancji na okres nie krótszy niż 36 miesięcy od daty wydania Sprzętu Zamawiającemu (z uwzględnieniem dodatkowych postanowień w tym zakresie podanych w § 6 ust. 3 Wzoru Umowy). Szczegółowe postanowienia dotyczące gwarancji przewiduje SWZ, w tym w szczególności Wzór Umowy; 4) Zapewnienie Zamawiającemu stosownych licencji uprawniających Zamawiającego do legalnego korzystania ze wszystkich zaoferowanych programów komputerowych (każdego oprogramowania), o którym mowa w załącznika nr 2 SWZ oraz ewentualnych innych programów komputerowych, które – jako części składowe lub przynależności – są niezbędne do korzystania ze Sprzętu po stronie Zamawiającego lub zostaną zaoferowane. W każdym przypadku wymagana będzie licencja pełna, bezterminowa, minimum jednostanowiskowa; 5) Wydanie Zamawiającemu: a) Dokumentów, o których mowa w § 5 ust. 1 Wzoru Umowy; b) Innych dokumentów, jeżeli zaoferowany Sprzęt, jego producent lub Wykonawca, czy przepisy prawa wymagają posiadania takich dokumentów do korzystania ze Sprzętu po stronie Zamawiającego (jako użytkownika). 3. W zakres niniejszego zamówienia (dostawy) wchodzą również świadczenia dodatkowe wymagające wykonania po stronie Wykonawcy w ramach realizacji Umowy o zamówienie, na etapie po wydaniu Zamawiającemu Sprzętu takie jak usuwanie wad i wykonywanie dla Zamawiającego innych świadczeń w związku z udzieloną gwarancją na zaoferowany i dostarczony Sprzęt. W sposób pełny i szczegółowo świadczenia składające się na wskazany w ust. 2 i 3 powyżej zakres dostawy stanowiącej przedmiot niniejszego zamówienia, jak też inne warunki jego realizacji - zawierają postanowienia SWZ, w tym w szczególności Wzoru Umowy.
Interne Kennung14/ZP/2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38432200 Chromatografen, 38433100 Massenspektrometer