See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zarządzanie Inkubatorem Przedsiębiorczości Krosno (IPK) przy ul. Żwirki i Wigury 15 - nieruchomością położoną na działce nr 273/22, 273/28 oraz 273/30 zabudowaną budynkiem oraz parkingiem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zarządzanie Inkubatorem Przedsiębiorczości Krosno oraz realizacja działań w zakresie promocji przedsiębiorczości zgodnie z zapisami wniosku aplikacyjnego projektu „Utworzenie inkubatora przedsiębiorczości na terenie Gminy Miasto Krosno” dofinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.
Vorherige Bekanntmachung: 805034-2025
Interne Kennung: ZP.271.108.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79420000 Dienstleistungen im Bereich Unternehmensleitung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 70330000 Immobilienverwaltung gegen Einzelhonorar oder auf Vertragsbasis
5. Los
Los: LOT-0001