267797-2026 - Ergebnis
Tschechien – Gebäudeinspektion – TDI a BOZP při opravě komunikací D46, I/50, I/43
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTDI a BOZP při opravě komunikací D46, I/50, I/43
BeschreibungPředmětem zakázky je zajištění technického dozoru investora a koordinátora BOZP na opravách povrchu dálnic a silnic I. třídy, a to u následujících akcí: D46 km 7,500 - 9,000, oprava povrchu I/50 Velešovice, křižovatka III/3836 I/43 Zboněk - Letovice km 35,921 - 37,996
Vorherige Bekanntmachung63464-2024
Interne Kennung03PU-003958
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71315400 Gebäudeinspektion
5. Los
LosLOT-0002
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku z Prováděcích smluv, které budou uzavřeny s vybraným dodavatelem. Měření množství každé původní položky v Soupisu prací - výkazu výměr je vyhrazenou změnou závazku s výjimkou položek v Soupisu prací, u nichž je to výslovně uvedeno. Množství prací v takto vyhrazené změně se nezapočítává do limitu pro povolené změny dle § 222 ZZVZ.