2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa usługa utrzymania czystości w SPZZOZ w Janowie Lubelskim
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie całodobowej kompleksowej usługi utrzymania czystości, innych usług wewnątrzszpitalnych, gospodarowania bielizną i odpadami medycznymi oraz komunalnymi, utrzymania w prawidłowym stanie sanitarnym budynków, z dostawą sprzętu i materiałów niezbędnych do wykonania usługi w Samodzielnym Publicznym Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej Janowie Lubelskim. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności wykonywanie usług w zakresie: 1) Całodobowego utrzymania czystości i usług pozostałych opisanych schemacie utrzymania czystości z uwzględnieniem specyfiki wytyczonych stref higienicznych 2) Świadczenie usług z zakresu opieki nad pacjentem- Czynności pomocniczych wykonywanych przy pacjencie 3) Wykonywanie transportu wewnętrznego 4) Prowadzenie magazynu bielizny czystej i brudnej wraz z prowadzeniem ewidencji bielizny szpitalnej 5) Zapewnienie środków, sprzętu i materiałów niezbędnych do świadczenia usługi w asortymencie i ilości niezbędnej do prawidłowego świadczenia usługi. Usługami kompleksowego utrzymania czystości będzie objęte 13 039,5 m2 powierzchni wewnętrznej; wykaz powierzchni objętych sprzątaniem – zał. Nr 1.7 i 1.8, w tym 7 243,3 m2 powierzchni, w których wykonywane są czynności z zakresu pielęgnacji pacjenta (oddziały szpitalne, blok operacyjny, pracownie diagnostyczne, izba przyjęć planowych, nocna pomoc lekarska). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki będące integralną częścią SWZ.
Interne Kennung: DE-4/34/5/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste, 85140000 Diverse Dienstleistungen im Gesundheitswesen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DE- 4/34/5/2025