See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Powierzenie realizowania zadania publicznego polegającego na zarządzaniu środkami finansowymi na rzecz Województwa Podlaskiego w celu realizacji działań związanych z rozwojem województwa podlaskiego przez Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. w Łomży
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest powierzenie realizowania zadania publicznego polegającego na zarządzaniu środkami finansowymi na rzecz Województwa Podlaskiego w celu realizacji działań związanych z rozwojem województwa podlaskiego przez Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. w Łomży. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do Zaproszenia.
Interne Kennung: BZP.272.14.2026.ŁC
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001