2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeente Vijfheerenlanden - Tijdelijke onderwijshuisvesting Hoef & Haag
Beschreibung: Hoef en Haag is een dorp in de gemeente Vijfheerenlanden. De afgelopen jaren zijn hier ca. 1.800 woningen gebouwd. Het grote aantal gezinnen met kinderen geeft de behoefte om de onderwijscapaciteit uit te bereiden. De gemeente is een locatie aan het ontwikkelen waar een oplossing voor de lange termijn mogelijk is. De ontwikkeling hiervan kost enkele jaren. Om tijdelijk in de onderwijs behoefte te voorzien wil de gemeente tijdelijk acht klaslokalen bouwen naast basisschool het Avontuur in Hoef en Haag. Deze tijdelijke huisvesting wordt door de gemeente gekocht en zal na enkele jaren verplaats worden naar de te ontwikkelen nieuwe locatie. De gemeente Vijfheerenlanden in op zoek naar een leverancier voor het leveren, plaatsen en later verplaatsen van deze acht tijdelijke klaslokalen. -
Interne Kennung: IBMN-2025-VIJ-AH-003
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44211000 Vorgefertigte Gebäude
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1
Beschreibung: - -
Interne Kennung: 1