2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór odpadów komunalnych z terenu gminy Warta Bolesławiecka wraz z obsługą PSZOK
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest 1) usługa polegająca na załadunku, odbiorze, transporcie wszystkich odpadów komunalnych wytworzonych przez właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy w ob-rębie gminy Warta Bolesławiecka oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunal-nych 2) utworzenie, utrzymanie i obsługa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych na terenie Gminy Warta Bolesławiecka oraz przyjmowanie przez Wykonawcę odpadów ko-munalnych zbieranych selektywnie przez mieszkańców Gminy, w oparciu o art. 3 ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t.j. Dz.U.2024 r., poz. 399)
Interne Kennung: RZK COŚ TAM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001