267826-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen – Budowa sieci wodociągowej w różnych rejonach miasta Zielona Góra
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa sieci wodociągowej w różnych rejonach miasta Zielona Góra
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje budowę i wymianę sieci wodociągowej i podzielony jest według następujących części: • Część 1 – Wymiana sieci wodociągowej w ul. Trasa Północna – Przedmiotem inwestycji jest wymiana istniejącej sieci na nową sieć wodociągową rozdzielczą wraz z przyłączami w ciągu ul. Trasa Północna. Nr zamówienia tej części: FENX/2.5/NFOŚiGW-9 • Część 2 – Remont sieci wodociągowej wraz z renowacją przepustów w ul. Zygmunta Czubińskiego – Przedmiotem inwestycji jest wymiana dwóch równoległych odcinków sieci wodociągowej usytuowanych w rurach stalowych na sieć PE 100 SDR 11 PN 16 wraz z renowacją komór wodociągowych (2 szt.) oraz wymianą armatury. Nr zamówienia tej części: FENX/2.5/NFOŚiGW-14 • Część 3 – Wymiana sieci wodociągowej w ul. Wojska Polskiego, Wyszyńskiego, Łużyckiej – Przedmiotem inwestycji jest budowa nowej sieci wodociągowej wraz z niezbędnym uzbrojeniem w postaci armatury odcinającej oraz hydrantów przeciwpożarowych. Odcinek sieci wodociągowej od węzła W93 do węzła W80b został wykonany w ramach wcześniejszego etapu inwestycji i stanowi istniejącą infrastrukturę wodociągową. Pozostały zakres zadania obejmuje budowę sieci wodociągowej na kolejnych odcinkach zgodnie z dokumentacją projektową, w tym, a także włączenia projektowanej sieci do istniejących odcinków. Nr zamówienia tej części: FENX/2.5/NFOŚiGW-22 • Część 4 – Budowa sieci wodociągowej w ul. Ochla-Truskawkowa – Przedmiotem inwestycji jest budowa rurociągu wodociągowego łączącego istniejące sieci wodociągowe w ul. Ochla – Grzybowa i ul. Ochla – Folklorystyczna wraz z uzbrojeniem. Odcinek sieci wodociągowej oznaczony w dokumentacji projektowej jako W1–W2 został wykonany w ramach wcześniejszego etapu inwestycji i stanowi istniejącą infrastrukturę wodociągową. Zakres niniejszego zadania obejmuje budowę sieci wodociągowej na odcinku od węzła W2 do węzła W4, zgodnie z dokumentacją projektową. Dodatkowo w węźle W5 należy wykonać włączenie do istniejącej sieci wodociągowej PVC Ø110 poprzez montaż dodatkowej zasuwy odcinającej na istniejącym przewodzie wodociągowym. Nr zamówienia tej części: FENX/2.5/NFOŚiGW-23 • Część 5 – Budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w ul. Łukasiewicza, Jędrzychowska, Infelda – Przedmiotem inwestycji jest budowa odcinka sieci wodociągowej oraz kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami. Nr zamówienia tej części: FENX/2.5/NFOŚiGW-25
Interne KennungFENX/2.5/NFOŚiGW-9, 14, 22, 23, 25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie prowadzone jest jako procedura otwarta zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych oraz zasadami opisanymi w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). Zasady przygotowania i składania ofert, sposób porozumiewania się z wykonawcami, opis sposobu oceny ofert oraz wszystkie etapy procedury zostały szczegółowo określone w SWZ, udostępnionej na platformie e-Zamówienia pod adresem wskazanym w ogłoszeniu. Procedura w pełni odpowiada rozwiązaniom przewidzianym w dyrektywach dotyczących zamówień sektorowych.
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Titel"Wymiana sieci wodociągowej w ul. Trasa Północna"
BeschreibungPrzedmiotem inwestycji jest wymiana istniejącej sieci na nową sieć wodociągową rozdzielczą wraz z przyłączami w ciągu ul. Trasa Północna, która zostanie wykonana z rur PE 100 SDR 11 PN16 RC DN355, 315, 160, 110, 90, 63 o łącznej długości 976,5m (w tym 3,3m wymiany przyłączy). Główną metodą wykonania sieci wodociągowej będzie metoda przewiertu sterowanego.
Interne KennungFENX/2.5/NFOŚiGW-9
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
LosLOT-0002
Titel"Remont sieci wodociągowej wraz z renowacją przepustów w ul. Zygmunta Czubińskiego"
BeschreibungPrzedmiotem zamierzenia jest: - wymiana dwóch rurociągów wodociągowych oraz remont komory zasuw „B” – zlokalizowanej na dz. nr 159/1, 198 i modernizacją istniejącego węzła hydrantowego zlokalizowanego na dz. nr 198; - wymiana dwóch rurociągów wodociągowych pod torem PKP linii kolejowej Wrocław Główny – Szczecin w km 153+208 oraz remont komory zasuw „A” – dz. nr 256/1.
Interne KennungFENX/2.5/NFOŚiGW-14
LosLOT-0003
Titel"Wymiana sieci wodociągowej w ul. Wojska Polskiego, Wyszyńskiego, Łużyckiej"
BeschreibungPrzedmiotem inwestycji jest budowa nowej sieci wodociągowej w rejonie Al. Wojska Polskiego, ul. Wyszyńskiego oraz ul. Łużyckiej w Zielonej Górze. Projektowana sieć zostanie wykonana z rur PE-RC100 SDR 11 PN16 o średnicy Ø250 mm oraz rur PE100 SDR 11 PN16 o średnicach Ø110–32 mm, wraz z niezbędnym uzbrojeniem w postaci armatury odcinającej oraz hydrantów przeciwpożarowych DN80. Główną metodą realizacji robót będzie wykonanie odcinków sieci metodą bezwykopową – przewiertu sterowanego, a pozostałe prace obejmą roboty ziemne, montażowe oraz rozbiórkę i odtworzenie nawierzchni w miejscach prowadzenia robót. Inwestycja zlokalizowana jest w województwie lubuskim, na obszarze miasta Zielona Góra, obejmuje teren w obrębie ulic: Wojska Polskiego, Stefana Wyszyńskiego, Łużyckiej, Tadeusza Zawadzkiego „Zośki”, Wiśniowej, Jacka Malczewskiego i Zbyszka Godlewskiego. Działki objęte inwestycją Pas drogowy dróg publicznych: • ul. Stefana Wyszyńskiego, drogi powiatowej nr 4409F: dz. nr 429/2, 429/1, 431 (obręb 0025), dz. nr 1/1 (obręb 0027), dz. nr 44 (obręb 0026) • ul. Łużycka, drogi wojewódzkiej nr 282: dz. nr 432/1, 432/2 (obręb 0025) • ul. Tadeusza Zawadzkiego „Zośki”, drogi powiatowej nr 4411F: dz. nr 28/3 (obręb 0026) • ul. Wiśniowa, drogi powiatowej nr 4420F: dz. nr 36 (obręb 0027) • Al. Wojska Polskiego, drogi powiatowej nr 4423F: dz. nr 1/1, 1/2 (obręb 0025) • ul. Jacka Malczewskiego, drogi gminnej nr 104345F: dz. nr 119/4 (obręb 0025) Grunty dróg wewnętrznych: • ul. Zbyszka Godlewskiego: dz. nr 123/61, 123/66 (obręb 0026) • ul. Stefana Wyszyńskiego: dz. nr 66/65, 66/67 (obręb 0026) • ul. Łużycka: dz. nr 7/1 (obręb 0026) Istniejąca infrastruktura W pobliżu inwestycji znajduje się istniejąca infrastruktura techniczna, w tym: • sieć wodociągowa, • kanalizacja sanitarna i deszczowa, • sieć gazowa, • kable energetyczne i telekomunikacyjne. Odcinek już wykonany Odcinek sieci wodociągowej od węzła W93 do węzła W80b został wykonany w ramach wcześniejszego etapu inwestycji i stanowi istniejącą infrastrukturę wodociągową. Pozostały zakres zadania obejmuje budowę sieci wodociągowej na kolejnych odcinkach zgodnie z dokumentacją projektową, w tym, a także włączenia projektowanej sieci do istniejących odcinków w węzłach: • W1 (ul. Wiśniowa / Wyszyńskiego) – DN200 żel., • W132 (ul. Łużycka) – DN150 żel., • W131 (Al. Wojska Polskiego / Malczewskiego) – DN200 żel. • W 19 (ul. Salomei) – DN110 PVC
Interne KennungFENX/2.5/NFOŚiGW-22
LosLOT-0004
Titel"Budowa sieci wodociągowej w ul. Ochla-Truskawkowa"
BeschreibungPrzedmiotem inwestycji jest budowa rurociągu wodociągowego łączącego istniejące sieci wodociągowe w ul. Ochla – Grzybowa i ul. Ochla – Folklorystyczna wraz z niezbędnym uzbrojeniem. Projektowana sieć wodociągowa zostanie wykonana z rur PE100 SDR11 oraz PE100RC SDR11 o średnicach Ø160 mm i Ø90 mm. Odcinki z rur PE100 SDR11 przewidziano do realizacji metodą tradycyjną w wykopie otwartym, natomiast odcinki z rur trójwarstwowych PE100RC SDR11 PN16 metodą bezwykopową – przewiertem sterowanym. Odcinek sieci wodociągowej oznaczony w dokumentacji projektowej jako W1–W2 został wykonany w ramach wcześniejszego etapu inwestycji i stanowi istniejącą infrastrukturę wodociągową. Zakres niniejszego zadania obejmuje budowę sieci wodociągowej na odcinku od węzła W2 do węzła W4, zgodnie z dokumentacją projektową. Dodatkowo w węźle W5 należy wykonać włączenie do istniejącej sieci wodociągowej PVC Ø110 poprzez montaż dodatkowej zasuwy odcinającej na istniejącym przewodzie wodociągowym.
Interne KennungFENX/2.5/NFOŚiGW-23
LosLOT-0005
Titel"Budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w ul. Łukasiewicza, Jędrzychowska, Infelda"
BeschreibungPrzedmiotem inwestycji jest budowa nowej sieci wodociągowej rozdzielczej wraz z przyłączami oraz budowa nowej sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami w ciągu ulic: Łukasiewicza, Infelda, Jędrzychowskiej, Nowojędrzychowskiej, Nobla, Kocha, Narutowicza i Sierpińskiego w Zielonej Górze (województwo lubuskie). Projektowana sieć wodociągowa zostanie wykonana z rur PE 100 SDR 11 PN16 RC DN 160 i DN 90 o łącznej długości około 511 m, przy czym główną metodą wykonania na odcinkach kolizyjnych z drogami będzie metoda bezwykopowa (przewierty sterowane). Projektowana sieć kanalizacji sanitarnej zostanie wykonana z rur PVC SN8 o średnicy 200 mm, natomiast przyłącza do granic działek z rur PVC SN8 o średnicy 160 mm, zakończone korkiem PCV. Przewiduje się wykonanie około 595,35 m sieci kanalizacyjnej oraz około 49,0 m przyłączy kanalizacyjnych. Studnie rewizyjne zostaną wykonane z betonu o średnicy 1000 mm i 1200 mm. Odcinek sieci w miejscu skrzyżowania z ul. Jędrzychowską zostanie wykonany metodą bezwykopową przy użyciu rury przeciskowej PE100 SDR17 RC o średnicy φ400 mm.
Interne KennungFENX/2.5/NFOŚiGW-25