267827-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Softwarepaket und Informationssysteme – LSP voor Microsoft licenties
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLSP voor Microsoft licenties
BeschreibungAanbestedende dienst en opdrachtgever beschrijving overnemen uit aanbestedingsdocumenten Doel van de aanbesteding beschrijving overnemen uit aanbestedingsdocumenten Aanbestedingsprocedure beschrijving overnemen uit aanbestedingsdocumenten U wordt verzocht om op basis van deze Tender in Source-to-Contract een Inschrijving voor de onderhavige Opdracht in te dienen conform in deze Tender beschreven procedure en voorwaarden. Leeswijzer Deze aanbesteding zal verlopen via het Digitale Aanbestedingsplatform Source-to-Contract. In de offerteaanvraag vindt u twee vragenlijsten: Aanbestedingsinformatie: Hierin is de aanbestedingsprocedure, de voorwaarden en de beoordelingsprocedure. Tevens is hierin een beschrijving van de opdracht en de bijbehorende aanbestedingsdocumenten opgenomen. Inschrijving: Deze vragenlijst is bedoeld voor het indienen van het UEA en de gevraagde bewijsmiddelen en het antwoord op de wensen. Inschrijfstaat: Deze vragenlijst is bedoeld voor het indienen van de prijsopgave. Voor het gebruik van Source-to-Contract is de instructie 'Invullen en indienen van de offerte' opgesteld. Voor een toelichting op hoe u de informatie in deze tender kunt bekijken verwijzen we naar de instructie 'Inhoud bekijken'.
Interne KennungVRGZ-2024-87
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensAanbesteding volgens de Europese openbare procedure.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48310000 Dokumentenerstellungssoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0000