See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zrzut lotniczy szczepionki doustnej przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących w latach 2026-2027
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa zrzutu szczepionki doustnej przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących w latach 2026-2027 realizowana w ramach zamówienia podstawowego oraz w ramach zamówienia objętego Prawem opcji, w podziale na 9 części. 2. Szczegółowy opis i wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia dla każdej części oraz sposób realizacji zamówienia zostały określone w SWZ oraz w załączniku nr 1 do SWZ stanowiącym Projektowane postanowienia umowy. 3. Zamawiający przewiduje dla niektórych części zamówienia prawo opcji (szczegółowy opis znajduje się w Rozdziale VI podrozdział I ust. 1 SWZ). Przedmiot zamówienia określa zakres podstawowy związany z zakupem usług zrzutu szczepionki. Dodatkowe zakupy zrzutu zależne są od możliwości sfinansowania zakupów i potrzeb danej Jednostki, w szczególności w przypadku konieczności przeprowadzenia dodatkowych akcji szczepień oraz zaistnienia określonych w umowie okoliczności i nie może wykraczać poza ramy określone w Rozdziale VI podrozdział I ust. 1 SWZ. 4. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. 5. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej, o której mowa w art. 227 238 ustawy Pzp. 6. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych w rozumieniu art. 92 ust. 1 ustawy Pzp. 7. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Każdy Wykonawca ma prawo złożyć ofertę na jedną lub więcej części niniejszego postępowania, opisanych w Rozdziale VI podrozdział I SWZ. 8. Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej, o której mowa w art. 311 315 ustawy Pzp. 9. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu, w tym zwrotu kosztów poniesionych z tytułu nabycia kwalifikowanego podpisu elektronicznego. 10. Zamawiający nie dopuszcza złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia katalogów elektronicznych do oferty. 11. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 12. Program szczepienia lisów wolno żyjących jest objęty współfinansowaniem ze środków Unii Europejskiej w ramach programu zwalczania wścieklizny na lata 2025 – 2027. 13. Wszystkie pozostałe wymagania nie ujęte w przedmiotowym ogłoszeniu zawarte są w SWZ i załącznikach do SWZ. 14. Szczegółowe wymagania dotyczące warunków udziału w postępowaniu oraz podstaw wykluczenia zawarte zostały w Rozdziale VIII oraz w Rozdziale IX SWZ. 15. Zamawiającym są Wojewódzkie Inspektoraty Weterynarii wskazane w niniejszym Ogłoszeniu, w imieniu i na rzecz których działa Centrum Obsługi Administracji Rządowej (dalej: COAR), ul. Powsińska 69/71, 02-903 Warszawa, jako podmiot przeprowadzający postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego. 16. Centrum Obsługi Administracji Rządowej z siedzibą w Warszawie (02-903), przy ul. Powsińskiej 69/71, przetwarza dane zawarte w ofertach albo wnioskach o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, znajdujące się w publicznie dostępnych rejestrach (Krajowy Rejestr Sądowy, Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej RP, Krajowy Rejestr Karny) w celu prowadzenia postępowań o udzielenie zamówienia publicznego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych, zwanej dalej „ustawą Pzp”. Wśród tych informacji mogą pojawić się dane, które na gruncie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: „Ogólne Rozporządzenie” lub „RODO”), mają charakter danych osobowych. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych zawarte zostały w Rozdziale II SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 809566-2025
Interne Kennung: WIP.261.68.2025.WW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60440000 Dienstleistungen unter Einsatz von Luftfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa zrzutu doustnej szczepionki przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących w roku 2026 na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie podstawowego jest usługa zrzutu doustnej szczepionki przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących w roku 2026 na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego. 2. Szczegółowy opis, w tym ilości szczepionek przeznaczonych do zrzutu oraz wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia dla każdej części oraz wymagania dotyczące sposobu realizacji zamówienia zostały określone w SWZ oraz w załączniku nr 1 do SWZ stanowiącym Projektowane postanowienia umowy. 3. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące: 1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: Zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie. 2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: Wykonawca musi posiadać uprawnienia do prowadzenia działalności gospodarczej przy użyciu statków powietrznych w zakresie objętym przedmiotem zamówienia, zgodnie z ustawą z dnia 3 lipca 2002r. – Prawo lotnicze. Warunek dotyczy każdej części zamówienia. 3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej: Wykonawca ubiegający się o niniejsze zamówienie zobowiązany jest wykazać, że jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na kwotę nie mniejszą niż 300.000 zł. 4) zdolności technicznej lub zawodowej: Wykonawca zobowiązany jest wykazać, że w okresie ostatnich trzech lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie wykonał minimum jedną usługę polegającą na wykonaniu usługi zrzutu szczepionki przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących, o liczbie rozrzuconych dawek szczepionki nie mniejszej niż 100.000 dawek. 4. Wymagania dotyczące warunków udziału w postępowaniu nieopisane w niniejszym ogłoszeniu zawarte zostały w Rozdziale VIII oraz w Rozdziale IX SWZ.
Interne Kennung: WIP.261.68.2025.WW - część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Przedmiot zamówienia określa zakres podstawowy związany z zakupem usług zrzutu szczepionki. 2. Zamawiający przewiduje dla niektórych części zamówienia prawo opcji. 3. Szczegółowy opis prawa opcji znajduje się w Rozdziale VI podrozdział I ust. 1 SWZ. 4. Przedmiotem zamówienia w zakresie opcjonalnym dla części 1 (woj. kujawsko-pomorskie), jest realizacja ewentualnej dodatkowej usługi w zakresie zrzutu lotniczego szczepionki w formie dodatkowej akcji przeprowadzonej w roku 2026. 5. Dodatkowe zakupy zrzutu zależne są od możliwości sfinansowania zakupów i potrzeb danej Jednostki, w szczególności w przypadku konieczności przeprowadzenia dodatkowych akcji szczepień oraz zaistnienia określonych w umowie okoliczności i nie może wykraczać poza ramy określone w Rozdziale VI podrozdział I ust. 1 SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Usługa zrzutu doustnej szczepionki przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących w latach 2026-2027 na obszarze województwa lubelskiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie podstawowego jest usługa zrzutu doustnej szczepionki przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących w roku 2026 na obszarze województwa lubelskiego. 2. Szczegółowy opis, w tym ilości szczepionek przeznaczonych do zrzutu oraz wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia dla każdej części oraz wymagania dotyczące sposobu realizacji zamówienia zostały określone w SWZ oraz w załączniku nr 1 do SWZ stanowiącym Projektowane postanowienia umowy. 3. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące: 1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: Zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie. 2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: Wykonawca musi posiadać uprawnienia do prowadzenia działalności gospodarczej przy użyciu statków powietrznych w zakresie objętym przedmiotem zamówienia, zgodnie z ustawą z dnia 3 lipca 2002r. – Prawo lotnicze. Warunek dotyczy każdej części zamówienia. 3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej: Wykonawca ubiegający się o niniejsze zamówienie zobowiązany jest wykazać, że jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na kwotę nie mniejszą niż 3.000.000 zł. 4) zdolności technicznej lub zawodowej: Wykonawca zobowiązany jest wykazać, że w okresie ostatnich trzech lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie wykonał minimum jedną usługę polegającą na wykonaniu usługi zrzutu szczepionki przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących, o liczbie rozrzuconych dawek szczepionki nie mniejszej niż 600.000 dawek. 4. Wymagania dotyczące warunków udziału w postępowaniu nieopisane w niniejszym ogłoszeniu zawarte zostały w Rozdziale VIII oraz w Rozdziale IX SWZ.
Interne Kennung: WIP.261.68.2025.WW - część 2
Beschreibung der Optionen: 1. Przedmiot zamówienia określa zakres podstawowy związany z zakupem usług zrzutu szczepionki. 2. Zamawiający przewiduje dla niektórych części zamówienia prawo opcji. 3. Szczegółowy opis prawa opcji znajduje się w Rozdziale VI podrozdział I ust. 1 SWZ. 4. Przedmiotem zamówienia w zakresie opcjonalnym dla części 2 (woj. lubelskie), jest realizacja ewentualnych dodatkowych usług w zakresie zrzutu lotniczego szczepionki w formie dodatkowych akcji przeprowadzonych w roku 2026 (maksymalnie jedna akcja) oraz w roku 2027 (maksymalnie cztery akcje). 5. Dodatkowe zakupy zrzutu zależne są od możliwości sfinansowania zakupów i potrzeb danej Jednostki, w szczególności w przypadku konieczności przeprowadzenia dodatkowych akcji szczepień oraz zaistnienia określonych w umowie okoliczności i nie może wykraczać poza ramy określone w Rozdziale VI podrozdział I ust. 1 SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Usługa zrzutu doustnej szczepionki przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących w roku 2026 na obszarze województwa łódzkiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie podstawowego jest usługa zrzutu doustnej szczepionki przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących w roku 2026 na obszarze województwa łódzkiego. 2. Szczegółowy opis, w tym ilości szczepionek przeznaczonych do zrzutu oraz wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia dla każdej części oraz wymagania dotyczące sposobu realizacji zamówienia zostały określone w SWZ oraz w załączniku nr 1 do SWZ stanowiącym Projektowane postanowienia umowy. 3. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące: 1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: Zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie. 2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: Wykonawca musi posiadać uprawnienia do prowadzenia działalności gospodarczej przy użyciu statków powietrznych w zakresie objętym przedmiotem zamówienia, zgodnie z ustawą z dnia 3 lipca 2002r. – Prawo lotnicze. Warunek dotyczy każdej części zamówienia. 3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej: Wykonawca ubiegający się o niniejsze zamówienie zobowiązany jest wykazać, że jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na kwotę nie mniejszą niż 250.000 zł. 4) zdolności technicznej lub zawodowej: Wykonawca zobowiązany jest wykazać, że w okresie ostatnich trzech lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie wykonał minimum jedną usługę polegającą na wykonaniu usługi zrzutu szczepionki przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących, o liczbie rozrzuconych dawek szczepionki nie mniejszej niż 100.000 dawek. 4. Wymagania dotyczące warunków udziału w postępowaniu nieopisane w niniejszym ogłoszeniu zawarte zostały w Rozdziale VIII oraz w Rozdziale IX SWZ.
Interne Kennung: WIP.261.68.2025.WW - część 3
Beschreibung der Optionen: 1. Przedmiot zamówienia określa zakres podstawowy związany z zakupem usług zrzutu szczepionki. 2. Zamawiający przewiduje dla niektórych części zamówienia prawo opcji. 3. Szczegółowy opis prawa opcji znajduje się w Rozdziale VI podrozdział I ust. 1 SWZ. 4. Przedmiotem zamówienia w zakresie opcjonalnym dla części 3 (woj. łódzkie), jest realizacja ewentualnej dodatkowej usługi w zakresie zrzutu lotniczego szczepionki w formie dodatkowej akcji przeprowadzonej w roku 2026. 5. Dodatkowe zakupy zrzutu zależne są od możliwości sfinansowania zakupów i potrzeb danej Jednostki, w szczególności w przypadku konieczności przeprowadzenia dodatkowych akcji szczepień oraz zaistnienia określonych w umowie okoliczności i nie może wykraczać poza ramy określone w Rozdziale VI podrozdział I ust. 1 SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: Usługa zrzutu doustnej szczepionki przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących w roku 2026 na obszarze województwa małopolskiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie podstawowego jest usługa zrzutu doustnej szczepionki przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących w roku 2026 na obszarze województwa małopolskiego . 2. Szczegółowy opis, w tym ilości szczepionek przeznaczonych do zrzutu oraz wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia dla każdej części oraz wymagania dotyczące sposobu realizacji zamówienia zostały określone w SWZ oraz w załączniku nr 1 do SWZ stanowiącym Projektowane postanowienia umowy. 3. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące: 1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: Zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie. 2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: Wykonawca musi posiadać uprawnienia do prowadzenia działalności gospodarczej przy użyciu statków powietrznych w zakresie objętym przedmiotem zamówienia, zgodnie z ustawą z dnia 3 lipca 2002r. – Prawo lotnicze. Warunek dotyczy każdej części zamówienia. 3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej: Wykonawca ubiegający się o niniejsze zamówienie zobowiązany jest wykazać, że jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na kwotę nie mniejszą niż 500.000 zł. 4) zdolności technicznej lub zawodowej: Wykonawca zobowiązany jest wykazać, że w okresie ostatnich trzech lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie wykonał minimum jedną usługę polegającą na wykonaniu usługi zrzutu szczepionki przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących, o liczbie rozrzuconych dawek szczepionki nie mniejszej niż 300.000 dawek. 4. Wymagania dotyczące warunków udziału w postępowaniu nieopisane w niniejszym ogłoszeniu zawarte zostały w Rozdziale VIII oraz w Rozdziale IX SWZ.
Interne Kennung: WIP.261.68.2025.WW - część 4
Beschreibung der Optionen: 1. Przedmiot zamówienia określa zakres podstawowy związany z zakupem usług zrzutu szczepionki. 2. Zamawiający przewiduje dla niektórych części zamówienia prawo opcji. 3. Szczegółowy opis prawa opcji znajduje się w Rozdziale VI podrozdział I ust. 1 SWZ. 4. Przedmiotem zamówienia w zakresie opcjonalnym dla części 4 (woj. małopolskie), jest realizacja ewentualnej dodatkowej usługi w zakresie zrzutu lotniczego szczepionki w formie dodatkowej akcji przeprowadzonej w roku 2026. 5. Dodatkowe zakupy zrzutu zależne są od możliwości sfinansowania zakupów i potrzeb danej Jednostki, w szczególności w przypadku konieczności przeprowadzenia dodatkowych akcji szczepień oraz zaistnienia określonych w umowie okoliczności i nie może wykraczać poza ramy określone w Rozdziale VI podrozdział I ust. 1 SWZ.
Los: LOT-0005
Titel: Usługa zrzutu doustnej szczepionki przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących w latach 2026-2027 na obszarze województwa mazowieckiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie podstawowego jest usługa zrzutu doustnej szczepionki przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących w roku 2026 na obszarze województwa mazowieckiego. 2. Szczegółowy opis, w tym ilości szczepionek przeznaczonych do zrzutu oraz wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia dla każdej części oraz wymagania dotyczące sposobu realizacji zamówienia zostały określone w SWZ oraz w załączniku nr 1 do SWZ stanowiącym Projektowane postanowienia umowy. 3. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące: 1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: Zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie. 2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: Wykonawca musi posiadać uprawnienia do prowadzenia działalności gospodarczej przy użyciu statków powietrznych w zakresie objętym przedmiotem zamówienia, zgodnie z ustawą z dnia 3 lipca 2002r. – Prawo lotnicze. Warunek dotyczy każdej części zamówienia. 3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej: Wykonawca ubiegający się o niniejsze zamówienie zobowiązany jest wykazać, że jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na kwotę nie mniejszą niż 1.500.000 zł. 4) zdolności technicznej lub zawodowej: Wykonawca zobowiązany jest wykazać, że w okresie ostatnich trzech lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie wykonał minimum jedną usługę polegającą na wykonaniu usługi zrzutu szczepionki przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących, o liczbie rozrzuconych dawek szczepionki nie mniejszej niż 800.000 dawek. 4. Wymagania dotyczące warunków udziału w postępowaniu nieopisane w niniejszym ogłoszeniu zawarte zostały w Rozdziale VIII oraz w Rozdziale IX SWZ.
Interne Kennung: WIP.261.68.2025.WW - część 5
Beschreibung der Optionen: 1. Przedmiot zamówienia określa zakres podstawowy związany z zakupem usług zrzutu szczepionki. 2. Zamawiający przewiduje dla niektórych części zamówienia prawo opcji. 3. Szczegółowy opis prawa opcji znajduje się w Rozdziale VI podrozdział I ust. 1 SWZ. 4. Przedmiotem zamówienia w zakresie opcjonalnym dla części 5 (woj. mazowieckie) jest realizacja ewentualnych dodatkowych usług w zakresie zrzutu lotniczego szczepionki w formie dodatkowych akcji przeprowadzonych w roku 2026 (jedna akcja) oraz w roku 2027 (maksymalnie dwie akcje). 5. Dodatkowe zakupy zrzutu zależne są od możliwości sfinansowania zakupów i potrzeb danej Jednostki, w szczególności w przypadku konieczności przeprowadzenia dodatkowych akcji szczepień oraz zaistnienia określonych w umowie okoliczności i nie może wykraczać poza ramy określone w Rozdziale VI podrozdział I ust. 1 SWZ.
Los: LOT-0006
Titel: Usługa zrzutu doustnej szczepionki przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących w latach 2026-2027 na obszarze województwa podkarpackiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie podstawowego jest usługa zrzutu doustnej szczepionki przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących w roku 2026 na obszarze województwa podkarpackiego. 2. Szczegółowy opis, w tym ilości szczepionek przeznaczonych do zrzutu oraz wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia dla każdej części oraz wymagania dotyczące sposobu realizacji zamówienia zostały określone w SWZ oraz w załączniku nr 1 do SWZ stanowiącym Projektowane postanowienia umowy. 3. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące: 1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: Zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie. 2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: Wykonawca musi posiadać uprawnienia do prowadzenia działalności gospodarczej przy użyciu statków powietrznych w zakresie objętym przedmiotem zamówienia, zgodnie z ustawą z dnia 3 lipca 2002r. – Prawo lotnicze. Warunek dotyczy każdej części zamówienia. 3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej: Wykonawca ubiegający się o niniejsze zamówienie zobowiązany jest wykazać, że jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na kwotę nie mniejszą niż 1.500.000 zł. 4) zdolności technicznej lub zawodowej: Wykonawca zobowiązany jest wykazać, że w okresie ostatnich trzech lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie wykonał minimum jedną usługę polegającą na wykonaniu usługi zrzutu szczepionki przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących, o liczbie rozrzuconych dawek szczepionki nie mniejszej niż 300.000 dawek. 4. Wymagania dotyczące warunków udziału w postępowaniu nieopisane w niniejszym ogłoszeniu zawarte zostały w Rozdziale VIII oraz w Rozdziale IX SWZ.
Interne Kennung: WIP.261.68.2025.WW - część 6
Beschreibung der Optionen: 1. Przedmiot zamówienia określa zakres podstawowy związany z zakupem usług zrzutu szczepionki. 2. Zamawiający przewiduje dla niektórych części zamówienia prawo opcji. 3. Szczegółowy opis prawa opcji znajduje się w Rozdziale VI podrozdział I ust. 1 SWZ. 4. Przedmiotem zamówienia w zakresie opcjonalnym dla części 6 (woj. podkarpackie), jest realizacja ewentualnych dodatkowych usług w zakresie zrzutu lotniczego szczepionki w formie dodatkowych akcji przeprowadzonych w roku 2026 (maksymalnie jedna akcja) oraz w roku 2027 (maksymalnie cztery akcje). 5. Dodatkowe zakupy zrzutu zależne są od możliwości sfinansowania zakupów i potrzeb danej Jednostki, w szczególności w przypadku konieczności przeprowadzenia dodatkowych akcji szczepień oraz zaistnienia określonych w umowie okoliczności i nie może wykraczać poza ramy określone w Rozdziale VI podrozdział I ust. 1 SWZ.
Los: LOT-0007
Titel: Usługa zrzutu doustnej szczepionki przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących w latach 2026-2027 na obszarze województwa podlaskiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie podstawowego jest usługa zrzutu doustnej szczepionki przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących w roku 2026 na obszarze województwa podlaskiego . 2. Szczegółowy opis, w tym ilości szczepionek przeznaczonych do zrzutu oraz wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia dla każdej części oraz wymagania dotyczące sposobu realizacji zamówienia zostały określone w SWZ oraz w załączniku nr 1 do SWZ stanowiącym Projektowane postanowienia umowy. 3. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące: 1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: Zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie. 2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: Wykonawca musi posiadać uprawnienia do prowadzenia działalności gospodarczej przy użyciu statków powietrznych w zakresie objętym przedmiotem zamówienia, zgodnie z ustawą z dnia 3 lipca 2002r. – Prawo lotnicze. Warunek dotyczy każdej części zamówienia. 3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej: Wykonawca ubiegający się o niniejsze zamówienie zobowiązany jest wykazać, że jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na kwotę nie mniejszą niż 1.000.000 zł. 4) zdolności technicznej lub zawodowej: Wykonawca zobowiązany jest wykazać, że w okresie ostatnich trzech lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie wykonał minimum jedną usługę polegającą na wykonaniu usługi zrzutu szczepionki przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących, o liczbie rozrzuconych dawek szczepionki nie mniejszej niż 300.000 dawek. 4. Wymagania dotyczące warunków udziału w postępowaniu nieopisane w niniejszym ogłoszeniu zawarte zostały w Rozdziale VIII oraz w Rozdziale IX SWZ.
Interne Kennung: WIP.261.68.2025.WW - część 7
Beschreibung der Optionen: 1. Przedmiot zamówienia określa zakres podstawowy związany z zakupem usług zrzutu szczepionki. 2. Zamawiający przewiduje dla niektórych części zamówienia prawo opcji. 3. Szczegółowy opis prawa opcji znajduje się w Rozdziale VI podrozdział I ust. 1 SWZ. 4. Przedmiotem zamówienia w zakresie opcjonalnym dla części 7 (woj. podlaskie), jest realizacja ewentualnych dodatkowych usług w zakresie zrzutu lotniczego szczepionki w formie dodatkowych akcji przeprowadzonych w roku 2026 (maksymalnie jedna akcja) oraz w roku 2027 (maksymalnie trzy akcje). 5. Dodatkowe zakupy zrzutu zależne są od możliwości sfinansowania zakupów i potrzeb danej Jednostki, w szczególności w przypadku konieczności przeprowadzenia dodatkowych akcji szczepień oraz zaistnienia określonych w umowie okoliczności i nie może wykraczać poza ramy określone w Rozdziale VI podrozdział I ust. 1 SWZ.
Los: LOT-0008
Titel: Usługa zrzutu doustnej szczepionki przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących w roku 2026 na obszarze województwa świętokrzyskiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa zrzutu doustnej szczepionki przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących w roku 2026 na obszarze województwa świętokrzyskiego. 2. Szczegółowy opis, w tym ilości szczepionek przeznaczonych do zrzutu oraz wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia dla każdej części oraz wymagania dotyczące sposobu realizacji zamówienia zostały określone w SWZ oraz w załączniku nr 1 do SWZ stanowiącym Projektowane postanowienia umowy. 3. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące: 1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: Zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie. 2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: Wykonawca musi posiadać uprawnienia do prowadzenia działalności gospodarczej przy użyciu statków powietrznych w zakresie objętym przedmiotem zamówienia, zgodnie z ustawą z dnia 3 lipca 2002r. – Prawo lotnicze. Warunek dotyczy każdej części zamówienia. 3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej: Wykonawca ubiegający się o niniejsze zamówienie zobowiązany jest wykazać, że jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na kwotę nie mniejszą niż 500.000 zł. 4) zdolności technicznej lub zawodowej: Wykonawca zobowiązany jest wykazać, że w okresie ostatnich trzech lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie wykonał minimum jedną usługę polegającą na wykonaniu usługi zrzutu szczepionki przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących, o liczbie rozrzuconych dawek szczepionki nie mniejszej niż 200.000 dawek. 4. Wymagania dotyczące warunków udziału w postępowaniu nieopisane w niniejszym ogłoszeniu zawarte zostały w Rozdziale VIII oraz w Rozdziale IX SWZ.
Interne Kennung: WIP.261.68.2025.WW - część 8
Beschreibung der Optionen: 1. Przedmiot zamówienia określa zakres podstawowy związany z zakupem usług zrzutu szczepionki. 2. Zamawiający przewiduje dla niektórych części zamówienia prawo opcji. 3. Szczegółowy opis prawa opcji znajduje się w Rozdziale VI podrozdział I ust. 1 SWZ. 4. Przedmiotem zamówienia w zakresie opcjonalnym dla części 8 (woj. świętokrzyskie), jest realizacja ewentualnej dodatkowej usługi w zakresie zrzutu lotniczego szczepionki w formie dodatkowej akcji przeprowadzonej w roku 2026. 5. Dodatkowe zakupy zrzutu zależne są od możliwości sfinansowania zakupów i potrzeb danej Jednostki, w szczególności w przypadku konieczności przeprowadzenia dodatkowych akcji szczepień oraz zaistnienia określonych w umowie okoliczności i nie może wykraczać poza ramy określone w Rozdziale VI podrozdział I ust. 1 SWZ.
Los: LOT-0009
Titel: Usługa zrzutu doustnej szczepionki przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących w latach 2026-2027 na obszarze województwa warmińsko-mazurskiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa zrzutu doustnej szczepionki przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących w roku 2026 na obszarze województwa warmińsko-mazurskiego. 2. Szczegółowy opis, w tym ilości szczepionek przeznaczonych do zrzutu oraz wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia dla każdej części oraz wymagania dotyczące sposobu realizacji zamówienia zostały określone w SWZ oraz w załączniku nr 1 do SWZ stanowiącym Projektowane postanowienia umowy. 3. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące: 1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: Zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie. 2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: Wykonawca musi posiadać uprawnienia do prowadzenia działalności gospodarczej przy użyciu statków powietrznych w zakresie objętym przedmiotem zamówienia, zgodnie z ustawą z dnia 3 lipca 2002r. – Prawo lotnicze. Warunek dotyczy każdej części zamówienia. 3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej: Wykonawca ubiegający się o niniejsze zamówienie zobowiązany jest wykazać, że jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na kwotę nie mniejszą niż 150.000 zł. 4) zdolności technicznej lub zawodowej: Wykonawca zobowiązany jest wykazać, że w okresie ostatnich trzech lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie wykonał minimum jedną usługę polegającą na wykonaniu usługi zrzutu szczepionki przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących, o liczbie rozrzuconych dawek szczepionki nie mniejszej niż 30.000 dawek. 4. Wymagania dotyczące warunków udziału w postępowaniu nieopisane w niniejszym ogłoszeniu zawarte zostały w Rozdziale VIII oraz w Rozdziale IX SWZ.
Interne Kennung: WIP.261.68.2025.WW - część 9
Beschreibung der Optionen: 1. Przedmiot zamówienia określa zakres podstawowy związany z zakupem usług zrzutu szczepionki. 2. Zamawiający przewiduje dla niektórych części zamówienia prawo opcji. 3. Szczegółowy opis prawa opcji znajduje się w Rozdziale VI podrozdział I ust. 1 SWZ. 4. Przedmiotem zamówienia w zakresie opcjonalnym dla części 9 (woj. warmińsko-mazurskie), jest realizacja ewentualnych dodatkowych usług w zakresie zrzutu lotniczego szczepionki w formie dodatkowej akcji przeprowadzonej w roku 2026 (jedna akcja) oraz w 2027 roku (maksymalnie dwie akcje). 5. Dodatkowe zakupy zrzutu zależne są od możliwości sfinansowania zakupów i potrzeb danej Jednostki, w szczególności w przypadku konieczności przeprowadzenia dodatkowych akcji szczepień oraz zaistnienia określonych w umowie okoliczności i nie może wykraczać poza ramy określone w Rozdziale VI podrozdział I ust. 1 SWZ.