See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie sprzątania nieruchomości oraz terenów zewnętrznych stanowiących zasób Gminy Bielsko-Biała zarządzany przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej od 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r., w podziale na 5 części
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenia zamówienia na świadczenie usług w zakresie sprzątania nieruchomości oraz terenów zewnętrznych stanowiących zasób Gminy Bielsko-Biała zarządzany przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej od 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r., w podziale na 5 części.
Vorherige Bekanntmachung: 703413-2024
Interne Kennung: ZGM/24/048/DN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest w trybie publicznego przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129, art. 132 i art. 139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) zwanej dalej ustawą, do którego stosowane będą przepisy ustawy właściwe dla zamówień o wartości poniżej 221 000,00 EURO oraz przepisy Kodeksu Cywilnego w zakresie określonym w art. 8 ustawy. W postępowaniu zostanie zastosowana tzw. ,,procedura odwrócona”, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. O zamówienie ubiegać się mogą Wykonawcy, którzy: 1) spełniają warunki udziału w postępowaniu, określone w § 2; 2) nie podlegają wykluczeniu na podstawie: a) art. 108 ust. 1 ustawy, b) art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2023 r., poz. 1497), c) art. 5k ust. 1 Rozporządzenia Rady Unii Europejskiej nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczące środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE L 229 z dnia 31.07.2014) w brzmieniu nadanym art. 1 pkt 23 Rozporządzenia Rady Unii Europejskiej z dnia 08 kwietnia 2022 r. nr 2022/756 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE L 111 z dnia 08.04.2022 r.);
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 77314100 Anlegen von Rasen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług w zakresie sprzątania nieruchomości oraz terenów zewnętrznych stanowiących zasób Gminy Bielsko-Biała zarządzany przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej od 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r., w podziale na 5 części - cz.1
Beschreibung: Świadczenie usług w zakresie sprzątania nieruchomości oraz terenów zewnętrznych stanowiących zasób Gminy Bielsko-Biała zarządzany przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej od 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r., w podziale na 5 części, Przewidywane łączne ilości i wielkości obiektów w poszczególnych częściach (rejonach) przedstawiają się następująco: rejon 1- Pomieszczenia biurowe, korytarze i klatki schodowe w budynkach biurowych / użyteczności publicznej przy ul. Mostowej 1, Komorowickiej 23 i Lipnickiej 26 - 2 544,52 m2, Klatki schodowe i piwnice w budynkach mieszkalnych i użytkowych 16 215,99 m2, Okna w budynkach mieszkalnych i użytkowych 2 443,70 m2, Lokale mieszkalne (pustostany), powierzchnia orientacyjna 300,00 m2, Tereny zewnętrzne wokół budynków (ciągi komunikacyjne, śmietniki, place zabaw – 2 szt. w rejonie budynków przy ul. Młodości 1 – PCK na os. Grunwaldzkim i przy ul. Wapiennej 50-54) do sprzątania 41 337,66 m2, z tego tereny zewnętrzne wydzielone do odśnieżania 27 286,27 m2, Tereny zielone 74 280,78 m2, Flagi do wywieszenia 80szt
Interne Kennung: ZGM/24/048/DN -cz.1
Haupteinstufung (cpv): 90611000 Straßenreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenie usług w zakresie sprzątania nieruchomości oraz terenów zewnętrznych stanowiących zasób Gminy Bielsko-Biała zarządzany przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej od 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r., w podziale na 5 części - cz.2
Beschreibung: Świadczenie usług w zakresie sprzątania nieruchomości oraz terenów zewnętrznych stanowiących zasób Gminy Bielsko-Biała zarządzany przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej od 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r., w podziale na 5 części, Przewidywane łączne ilości i wielkości obiektów w poszczególnych częściach (rejonach) przedstawiają się następująco: rejon 2- Pomieszczenia biurowe, korytarze i klatki schodowe w budynkach biurowych / użyteczności publicznej przy ul. Norberta Barlickiego 15 i Zygmunta Krasińskiego 5 - 798,77 m2, Klatki schodowe i piwnice w budynkach mieszkalnych i użytkowych 6 101,04 m2, Okna w budynkach mieszkalnych i użytkowych 550,64 m2,Lokale mieszkalne (pustostany), powierzchnia orientacyjna, 300,00 m2,Tereny zewnętrzne wokół budynków (ciągi komunikacyjne, śmietniki) do sprzątania, 10 065,51 m2,z tego tereny zewnętrzne wydzielone do odśnieżania 6.123,63 m2, Tereny zielone 4 992,46, Flagi do wywieszenia 70 szt.
Interne Kennung: ZGM/24/048/DN -cz.2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90611000 Straßenreinigung
Los: LOT-0003
Titel: Świadczenie usług w zakresie sprzątania nieruchomości oraz terenów zewnętrznych stanowiących zasób Gminy Bielsko-Biała zarządzany przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej od 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r., w podziale na 5 części - cz.3
Beschreibung: Świadczenie usług w zakresie sprzątania nieruchomości oraz terenów zewnętrznych stanowiących zasób Gminy Bielsko-Biała zarządzany przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej od 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r., w podziale na 5 części, Przewidywane łączne ilości i wielkości obiektów w poszczególnych częściach (rejonach) przedstawiają się następująco: rejon 3- Klatki schodowe i piwnice w budynkach mieszkalnych i użytkowych 4 934,27 m2, Okna w budynkach mieszkalnych i użytkowych 445,00 m2, Lokale mieszkalne (pustostany), powierzchnia orientacyjna 300,00 m2, Tereny zewnętrzne wokół budynków (ciągi komunikacyjne, śmietniki, plac zabaw w rejonie budynków przy ul. Jaskrowej 11-13) do sprzątania 23 521,74 m2 z tego tereny zewnętrzne wydzielone do odśnieżania 10 988,94 m2, Tereny zielone 46 717,27 m2, Flagi do wywieszenia 50szt
Interne Kennung: ZGM/24/048/DN -cz.3
Los: LOT-0004
Titel: Świadczenie usług w zakresie sprzątania nieruchomości oraz terenów zewnętrznych stanowiących zasób Gminy Bielsko-Biała zarządzany przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej od 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r., w podziale na 5 części - cz.4
Beschreibung: Świadczenie usług w zakresie sprzątania nieruchomości oraz terenów zewnętrznych stanowiących zasób Gminy Bielsko-Biała zarządzany przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej od 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r., w podziale na 5 części, Przewidywane łączne ilości i wielkości obiektów w poszczególnych częściach (rejonach) przedstawiają się następująco: rejon 4- Pomieszczenia biurowe, korytarze i klatki schodowe w budynkach usługowych przy ul. Partyzantów 44 i 98 oraz Grotowej 11 - 1 011,80 m2, Klatki schodowe i piwnice w budynkach mieszkalnych i użytkowych 6 529,41 m2, Okna w budynkach mieszkalnych i użytkowych 1 175,00 m2, Lokale mieszkalne (pustostany), powierzchnia orientacyjna 300,00 m2, Tereny zewnętrzne wokół budynków (ciągi komunikacyjne, śmietniki, place zabaw – 2 szt. w rejonie budynków przy ul. Grażyny 4-6 i przy ul. Partyzantów 62) do sprzątania 27 963,18 m2,z tego tereny zewnętrzne wydzielone do odśnieżania 11 150,62 m2 Tereny zielone 40 326,91 m2, flagi do wywieszenia 70 szt.
Interne Kennung: ZGM/24/048/DN -cz.4
Los: LOT-0005
Titel: Świadczenie usług w zakresie sprzątania nieruchomości oraz terenów zewnętrznych stanowiących zasób Gminy Bielsko-Biała zarządzany przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej od 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r., w podziale na 5 części - cz.5
Beschreibung: Świadczenie usług w zakresie sprzątania nieruchomości oraz terenów zewnętrznych stanowiących zasób Gminy Bielsko-Biała zarządzany przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej od 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r., w podziale na 5 części, Przewidywane łączne ilości i wielkości obiektów w poszczególnych częściach (rejonach) przedstawiają się następująco: rejon 5- Pomieszczenia biurowe, korytarze i klatki schodowe w budynkach usługowych przy ul. Cieszyńskiej 18 i Jana Sobieskiego 2-4 (lokale usługowe) 688,32 m2, Klatki schodowe i piwnice w budynkach mieszkalnych i użytkowych 7 629,98 m2, Okna w budynkach mieszkalnych i użytkowych 807,64 m2, Lokale mieszkalne (pustostany), powierzchnia orientacyjna300,00 m2, Tereny zewnętrzne wokół budynków (ciągi komunikacyjne, śmietniki, plac zabaw w rejonie budynku przy ul. Dębowej 3) do sprzątania,29 485,85 m2 z tego tereny zewnętrzne wydzielone do odśnieżania 21.181,07 m2 Tereny zielone 37 259,54 m2 Flagi do wywieszenia 70szt
Interne Kennung: ZGM/24/048/DN -cz.5