2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst reiniging en inspectie riolering 2025-2028
Beschreibung: De opdracht omvat het reinigen en inspecteren van vrij verval riolering en drainage in de gemeente Tynaarlo, bestaande uit; • Toepassen tijdelijke afsluiters; • Reinigen riolering; • Reinigen drainage; • Inspecteren riolering; •Toepassen tijdelijke verkeersmaatregelen en voorzieningen; • Het afvoeren en storten van slib; • Bijkomende werkzaamheden; Totale omvang is ca. 41,5 km. Dit is onderverdeeld in ca.; - 29,5 km te reinigen en inspecteren dwa - 10,5 km te reinigen en inspecteren rwa - 1,5 km te reinigen drainage
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90491000 Überprüfung von Abwasserkanälen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Reiniging en inspectie riolering
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De gemeente wenst een overeenkomst te sluiten met een initiële looptijd van anderhalf jaar (12 juli 2025 t/m 31 december 2026). De gemeente heeft eenzijdig de mogelijkheid de looptijd van de overeenkomst te verlengen met een periode van twee maal één jaar. Indien de gemeente gebruik wenst te maken van een verlengingsoptie zal de gemeente opdrachtnemer hier tijdig over inlichten (uiterlijk 3 maanden voordat de looptijd van de overeenkomst zal verstrijken).