267907-2026 - Ergebnis
Polen – E-Learning – Usługa szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa - usługa szkolenia przy użyciu platformy szkoleniowej wraz z licencją na okres 36 miesięcy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa - usługa szkolenia przy użyciu platformy szkoleniowej wraz z licencją na okres 36 miesięcy
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiot zamówienia został określony w Załączniku nr 4 do SWZ - Parametry techniczno-funkcjonalne.
Vorherige Bekanntmachung137041-2026
Interne KennungKCO/PN/25/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80420000 E-Learning
5. Los
LosLOT-0001