2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding Beheer en onderhoud elektrotechnische en werktuigbouwkundige installaties
Beschreibung: Bonnefanten hecht grote waarde aan haar te beheren collectie, huisvesting en de exploitatiemogelijkheden. De doelstelling van de aanbesteding is dat de opdrachtnemer op een transparante en controleerbare manier het onderhoud uitvoert, waarbij de kwaliteit van het preventieve onderhoud er toe leidt, dat de correctieve onderhoudskosten beperkt worden tot die zaken, die niet te voorkomen zijn. Het door de opdrachtnemer uit te voeren onderhoud dient gericht te zijn op: • Goede instandhouding van de collectie • Een optimale exploitatie • Het op peil houden van de kwaliteit van de installaties • Het verlengen van de technische levensduur van de te onderhouden installaties en installatieonderdelen. • 24/7 bedrijfszekerheid.
Interne Kennung: KQPN/2025/30
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Beheer en onderhoud elektrotechnische en werktuigbouwkundige installaties
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De looptijd van de overeenkomst heeft een initiële duur van vier jaar. Bonnefanten heeft de mogelijkheid de overeenkomst optioneel eenzijdig twee keer te verlengen met telkens één jaar.