2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groothandel Laboratoriumbenodigdheden en Chemicaliën
Beschreibung: De opdracht betreft het transport en levering van Laboratoriumbenodigdheden en chemicaliën voor de locaties zoals genoemd in paragraaf 1.2 van de aanbestedingsleidraad. Het gaat hierbij om Laboratoriumbenodigdheden ten behoeve van de practicumruimtes van laboratoriumtechniek. Opdrachtnemer dient de opdracht uit te voeren conform het programma van eisen zoals opgenomen in Bijlage 1. De volgende elementen zijn onderdeel van de opdracht: • Chemicaliën • Glaswerk • BPM • Overige artikelen Zie aanbestedingsdocumenten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33793000 Glaswaren für Laboratorien
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht betreft het transport en levering van Laboratoriumbenodigdheden en chemicaliën voor de locaties zoals genoemd in paragraaf 1.2 van deze aanbestedingsleidraad. Het gaat hierbij om Laboratoriumbenodigdheden ten behoeve van de practicumruimtes van laboratoriumtechniek. Opdrachtnemer dient de opdracht uit te voeren conform het programma van eisen zoals opgenomen in Bijlage 1. De volgende elementen zijn onderdeel van de opdracht: • Chemicaliën • Glaswerk • BPM • Overige artikelen
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: vijf (5) maal twaalf (12) maanden