See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników do wykrywania materiału genetycznego wirusów: RNA HIV, RNA HCV, DNA HBV wraz z materiałami kontrolnymi, kalibracyjnymi i zużywalnymi oraz dzierżawą dwóch analizatorów z wymaganym oprzyrządowaniem w okresie 36 miesięcy dla Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. prof. dr hab. Tadeusza Dorobisza we Wrocławiu
Beschreibung: Dostawa odczynników do wykrywania materiału genetycznego wirusów: RNA HIV, RNA HCV, DNA HBV wraz z materiałami kontrolnymi, kalibracyjnymi i zużywalnymi oraz dzierżawą dwóch analizatorów z wymaganym oprzyrządowaniem w okresie 36 miesięcy dla Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. prof. dr hab. Tadeusza Dorobisza we Wrocławiu
Vorherige Bekanntmachung: 682520-2025
Interne Kennung: 13/P/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696200 Reagenzien für Bluttests
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434520 Blutanalysegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji do 30% wartości zamówienia podstawowego