2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Miasta i Gminy Bodzanów oraz z PSZOK
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie poprzez odzysk lub unieszkodliwienie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Miasta i Gminy Bodzanów a także z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (zwanym dalej PSZOK) zlokalizowanego w miejscowości Chodkowo, ul. Górna 3, w sposób: -zapewniający osiągnięcie poziomów przygotowania do ponownego użycia i recyklingu odpadów komunalnych oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 399 ze zm.) oraz aktualnie obowiązującymi aktami wykonawczymi do tej ustawy. -zgodny z zapisami obowiązującego Wojewódzkiego Planu Gospodarki Odpadami, przyjętego uchwałą Sejmiku Województwa Mazowieckiego nr 217/22 z dnia 20 grudnia 2022 r. w sprawie uchwalenia Planu gospodarki odpadami dla województwa mazowieckiego 2024 zwanym dalej WPGO, -zgodny z obowiązującym w czasie trwania umowy Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Miasta i Gminy Bodzanów, -zgodny z obowiązującą w czasie trwania umowy uchwałą w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów, w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ pn. Opis przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 581471-2024
Interne Kennung: RIOŚ.271.167.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001