268002-2026 - Ergebnis
Tschechien – Polohemden – Rámcová dohoda na dodávky polokošilí 15 PČR 2021
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na dodávky polokošilí 15 PČR 2021
BeschreibungPředmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody na dodávky polokošilí 15 PČR 2021 a to konkrétně: - Polokošile bílá KR 15 PČR 2021 20 000 ks - Polokošile modrá KR 15 PČR 2021 100 000 ks - Polokošile žlutá KR 15 PČR 2021 50 000 ks - Polokošile DR 15 PČR 2021 tmavomodrá 20 000 ks
Vorherige Bekanntmachung268609-2023
Interne KennungPPR-46901/ČJ-2022-990640
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18333000 Polohemden
5. Los
LosLOT-0001