268003-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Maschinen für die Bearbeitung von Kunststoffen – FEL – Laboratorní extruder pro filamenty pro 3D tisk
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelFEL – Laboratorní extruder pro filamenty pro 3D tisk
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka laboratorního extruderu pro filamenty pro 3D tisk dle podmínek uvedených v závazném návrhu smlouvy, který je Přílohou č. 1 zadávací dokumentace. Předmět veřejné zakázky je podrobně definován zejména Přílohou č. 1 Návrhu smlouvy (Technická specifikace předmětu plnění).
Interne KennungFEL-2025-11
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42994200 Maschinen für die Bearbeitung von Kunststoffen
5. Los
LosLOT-0001