2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Brąszewice
Beschreibung: Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: 1) Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości na których zamieszkują mieszkańcy. 2) Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości na których nie zamieszkują mieszkańcy a powstają odpady komunalne. 3) Wyposażenie wszystkich nieruchomości objętych systemem zbierania odpadów komunalnych na terenie gminy Brąszewice w pojemniki i worki na odpady, zgodnie z Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Brąszewice. Szacunkowe ilości pojemników i worków, które Wykonawca powinien zabezpieczyć określa poniższa tabela sporządzona na podstawie danych uzyskanych ze złożonych deklaracji na dzień 31 marca 2025 r. Dane dotyczące Gminy, istotne z punktu widzenia zamówienia na dzień opracowywania specyfikacji: 1) Powierzchnia Gminy – 106 km2; 2) Liczba osób zamieszkujących, zgłoszonych przez właścicieli nieruchomości (zgodnie z deklaracjami) - 3570; 3) Liczba osób zameldowanych – 4405; 4) Liczba nieruchomości (zamieszkałych i niezamieszkałych) objętych systemem – 1159; 5) Typ zabudowy – zabudowa jednorodzinna. Wszyscy właściciele nieruchomości objętych systemem prowadzą selektywną zbiórkę odpadów. Przedmiot zamówienia obejmuje również: - odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych gromadzonych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych - dwie zbiórki odpadów wielkogabarytowych w II półroczu 2025 r. i 2026r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w SWZ
Interne Kennung: IT.271.1.5.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen