See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor anesthesie- en intubatiemateriaal
Beschreibung: Raamovereenkomst voor anesthesie- en intubatiemateriaal
Interne Kennung: PPP0V5-503/6153/2021/503
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33170000 Anästhesie und Reanimation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Filters en swivels
Beschreibung: Filters en swivels
Interne Kennung: Filters en swivels_1
Los: LOT-0002
Titel: Beademingsslangen
Beschreibung: Beademingsslangen
Interne Kennung: 2021/503_2
Los: LOT-0003
Titel: Beademingsmaskers reusable
Beschreibung: Beademingsmaskers reusable
Interne Kennung: 2021/503_3
Los: LOT-0004
Titel: Beademingsmaskers
Beschreibung: Beademingsmaskers
Interne Kennung: 2021/503_4
Los: LOT-0005
Titel: Endo-tracheale tube voor orale plaatsing voor kinderen met/zonder cuff
Beschreibung: Endo-tracheale tube voor orale plaatsing voor kinderen met/zonder cuff
Interne Kennung: 2021/503_5
Los: LOT-0006
Titel: Endo-tracheale tube voor orale plaatsing met cuff (maat 5 tot 8 mm)
Beschreibung: Endo-tracheale tube voor orale plaatsing met cuff (maat 5 tot 8 mm)
Interne Kennung: 2021/503_6
Los: LOT-0007
Titel: Endotracheale tube voor nasale plaatsing met cuff - standaard maat
Beschreibung: Endotracheale tube voor nasale plaatsing met cuff - standaard maat
Interne Kennung: 2021/503_7
Los: LOT-0008
Titel: Endotracheale tube orale plaatsing + subglottis met cuff
Beschreibung: Endotracheale tube orale plaatsing + subglottis met cuff
Interne Kennung: 2021/503_8
Los: LOT-0009
Titel: Dubbel lumen bronchiale tuben
Beschreibung: Dubbel lumen bronchiale tuben
Interne Kennung: 2021/503_9
Los: LOT-0010
Titel: Laryngeale maskers voor kinderen - eerste generatie
Beschreibung: Laryngeale maskers voor kinderen - eerste generatie
Interne Kennung: 2021/503_10
Los: LOT-0011
Titel: Laryngeale maskers voor volwassenen 2de generatie
Beschreibung: Laryngeale maskers voor volwassenen 2de generatie
Interne Kennung: 2021/503_11
Los: LOT-0012
Titel: Aspiratiesondes
Beschreibung: Aspiratiesondes
Interne Kennung: 2021/503_12