See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering, plaatsing, onderhoud en opleiding van 2 plug en play pipeteerrobots voor moleculaire diagnostiek
Beschreibung: Levering, plaatsing, onderhoud en opleiding van 2 plug en play pipeteerrobots voor moleculaire diagnostiek
Interne Kennung: PPP103-2686/6189/2025-SJB-05-070-LB1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025-SJB-05-070-LB1_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38000000 Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025-SJB-05-070-LB1_1
Aanvullende classificatie (cpv): 33696500 Laboratoriumreagentia