2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla punktów poboru Spółki Komunalnej „Dorzecze Białej” sp. z o.o. na okres od 1 stycznia 2026 r. do dnia 31 grudnia 2026 r.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w rozumieniu ustawy Prawo energetyczne (Dz.U.2022.1385 tj. z dnia 2022.07.01), zwanej dalej sprzedażą energii elektrycznej, w szacowanej ilości 3 296 329 kWh dla istniejących i planowanych do podłączenia punktów poboru określonych w załączniku nr 1 do SWZ, w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r., zgodnie z warunkami zawartymi w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia zwanej dalej „SWZ”. 2. Wykaz punków poboru, w którym opisano dane identyfikujące punkty poboru energii elektrycznej (dalej PPE) stanowi zawarto w Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Sprzedaż energii elektrycznej realizowana będzie na warunkach określonych w ustawie z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo Energetyczne (tj. Dz.U. 2024.266 z późn. zm.), przepisach wykonawczych do tej ustawy, w szczególności Rozporządzenia Ministra Klimatu I Środowiska z dnia 22 marca 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego, aktualnie obowiązującej taryfy dla usług dystrybucji energii elektrycznej właściwego Operatora Systemu Dystrybucyjnego (OSD) zatwierdzonej przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki, Instrukcji Ruchu i Eksploatacji Sieci Dystrybucyjnej, ogólnie obowiązujących przepisów prawnych oraz jednostkowych cen energii czynnej określonych po rozstrzygnięciu przedmiotowego postępowania. 4. Prognozowane zapotrzebowanie na energię elektryczna w okresie realizacji zamówienia: Taryfa Prognozowane zużycie/rok Ilość obiektów: B23 - 1 061 600 kWh - 1 obiekt, C22b - 886 500 kWh - 5 obiektów, C12a - 1 338 629 kWh - 265 obiektów, C11 - 9 600 kWh - 8 obiektów, RAZEM: 3 296 329 kWh - 279 obiektów. Moc umowna dla wszystkich istniejących i planowanych do uruchomienia w 2026 r. punktów poboru wynosi łącznie 3 406 kW.
Interne Kennung: ZP-10/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001