268081-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Software-Implementierung – Rozvoj evidenčních systémů muzejních sbírek
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozvoj evidenčních systémů muzejních sbírek
BeschreibungZáměrem Zadavatele je v termínu do 30. června 2026 dokončit informační systém nové generace pro evidenci sbírek muzejní povahy evidovaných dle zákona č. 122/2000 Sb., o ochraně sbírek muzejní povahy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů. Nutnost vybudování nové generace je odůvodněna především pokračující modernizací SW vybavení Ministerstva kultury a jednotlivých správců sbírek muzejní povahy, z toho vyplývající nárůst potřeby rozsahu a formy vzájemné elektronické komunikace, ale i modernizace konceptu a metodických standardů. Předmětem Veřejné zakázky je dokončení informačního systému nové generace. Podrobnosti předmětu Veřejné zakázky jsou stanoveny v příloze č. 1 ZD závazném návrhu rámcové dohody.
Interne KennungRozvoj evidenčních systémů muzejních sbírek
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software, 72261000 Software-Unterstützung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s ust. § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost změny závazku ze smlouvy v případě změny výše sazby DPH dle zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty, ve znění pozdějších předpisů, resp. souvisejících daňových předpisů.