2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wraz z montażem urządzeń, sprzętu i zabudowy kuchni w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wielkich Drogach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania obejmującego: Etap I - dostawę urządzeń, sprzętu i zabudowy kuchni oraz ich instalację, podłączenie, montaż i uruchomienie w nowo budowanym Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wielkich Drogach, ul. Szkolna 1, 32-051 Wielkie Drogi, a także integrację urządzeń i sprzętu z sieciami, systemami i instalacjami budynku. Etap II - uzyskanie w imieniu Zamawiającego decyzji Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Krakowie o zatwierdzeniu zakładu i wpis do rejestru zakładów podlegających urzędowej kontroli organów Państwowej Inspekcji Sanitarnej wraz z przeprowadzeniem szkoleń i instruktażu dla personelu Zamawiającego. Szczegółowy opis zamówienia zawarty jest w SWZ dostępnej na stronie internetowej prowadzonego postępowania.
Vorherige Bekanntmachung: 89841-2026
Interne Kennung: ZP.271.8.IN.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.). 2. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę. 3. Treść oferty musi odpowiadać treści SWZ. 4. Ofertę należy sporządzić pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 5. Na zawartość oferty winny składać się następujące dokumenty: 1) Wypełniony formularz oferty zgodnie z treścią załączników do SWZ, 2) Dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy, w tym pełnomocnictwo do podpisania oferty, o ile prawo do podpisania oferty nie wynika z innych dokumentów dołączonych do oferty, 3) Zobowiązanie podmiotu trzeciego udostępniającego Wykonawcy zasoby w celu potwierdzenia przez Wykonawcę spełniania warunków udziału w postępowaniu (jeśli dotyczy), 4) W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenie, z którego wynika, które usługi wykonają poszczególni Wykonawcy, 5) Dowód wniesienia wadium: wymagany - w przypadku wnoszenia wadium w formie niepieniężnej, zaleca się – w przypadku wnoszenia wadium w pieniądzu
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39141000 Küchenmöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör, 39312000 Ausrüstung für die Zubereitung von Speisen, 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen, 39151200 Werkbänke, 39151300 Modulmöbel, 45421151 Installation von Einbauküchen, 51500000 Installation von Maschinen und Geräten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji.