2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pentesten
Beschreibung: De aanbesteding omvat het uitvoeren van Pentesten en Code reviews van de door DNB gebruikte applicaties en infrastructuur. Dit kunnen applicaties en infrastructuur in de eigen datacentra van DNB zijn maar ook (cloud-)applicaties of infrastructuur van derden (bijvoorbeeld een SaaS-applicatie van een commerciële leverancier).
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72254000 Softwaretests, 72254100 Systemprüfung
5. Los
Los: LOT-0000