2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raads en Bestuursinformatiesysteem (RIS/BIS)
Beschreibung: De gemeente Noordwijk wil de continuïteit en kwaliteit van de bestuurlijke besluitvorming blijvend borgen door de verwerving van een nieuw Raads en Bestuursinformatiesysteem. De oplossing moet zowel het Raadsinformatiesysteem als het Bestuursinformatiesysteem omvatten zodat de gehele keten van bestuurlijke besluitvorming integraal wordt ondersteund. De aanbesteding heeft als doel een toekomstbestendige gebruiksvriendelijke en goed beheerbare SaaS-oplossing te selecteren inclusief implementatie migratie inrichting koppelingen adoptie en structurele ondersteuning. De oplossing moet passen binnen de gemeentelijke architectuurprincipes waaronder Common Ground, het toepassen van open standaarden en digitale toegankelijkheid. Zie het aanbestedingsdocument voor meer informatie. Zie voor alle informatie hierover het Aanbestedingsdocument en bijlagen.
Interne Kennung: NW 052025 - 2500061
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48510000 Kommunikationssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De herzieningsclausule biedt de gemeente Noordwijk de mogelijkheid om gedurende de looptijd van de overeenkomst bepaalde uitbreidingen of aanvullingen op de geleverde oplossing af te nemen, zonder dat hiervoor een nieuwe aanbestedingsprocedure hoeft te worden doorlopen. De uitbreidingen vallen binnen de scope van de oorspronkelijke opdracht en zijn bedoeld om flexibiliteit te behouden bij toekomstige ontwikkelingen, veranderende wetgeving of organisatorische aanpassingen. De in deze clausule opgenomen uitbreidingsmogelijkheden worden niet meegenomen in de beoordeling van de inschrijving en er wordt bij inschrijving geen prijsopgave voor gevraagd. Zie het Aanbestedingsdocument voor een omschrijving van alle opties.