2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese Aanbesteding printers Stichting Christelijk Primair Onderwijs Betuwe & Bommelerwaard ism Contractables
Beschreibung: Stichting Christelijk Primair Onderwijs Betuwe & Bommelerwaard Dit aanbestedingsdocument bevat alle relevante informatie voor deelname aan de Europese openbare aanbesteding voor printapparatuur en service van Stichting Christelijk Primair Onderwijs Betuwe & Bommelerwaard
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30121300 Reproduktionsgeräte
5. Los
Los: LOT-0000