2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opravy vozidel ZZSÚK a dodávky náhradních dílů
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je uzavření Rámcové dohody s jedním účastníkem bez obnovení soutěže (dále též „RD“), a to RD na zajištění poskytování služeb provádění oprav vozidel Zdravotnické záchranné služby Ústeckého kraje, příspěvkové organizace (ZZS ÚK) a uzavření RD na zajištění dodávek náhradních dílů pro vozidla ZZS ÚK na území Ústeckého kraje, pro období 4 roků ode dne nabytí účinnosti RD o poskytování služeb a RD na dodávky.
Interne Kennung: VZ-25804/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34330000 Ersatzteile für Lastkraftwagen, Lieferwagen und Personenkraftwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen, 34351100 Reifen für Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Opravy vozidel – zajištění poskytování služeb provádění oprav vozidel ZZS ÚK
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky je uzavření Rámcové dohody s jedním účastníkem bez obnovení soutěže (dále též „RD“), a to RD na zajištění poskytování služeb provádění oprav vozidel Zdravotnické záchranné služby Ústeckého kraje, příspěvkové organizace (ZZS ÚK) pro období 4 roků ode dne nabytí účinnosti RD o poskytování služeb.
Interne Kennung: část 1
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34330000 Ersatzteile für Lastkraftwagen, Lieferwagen und Personenkraftwagen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje navýšení nabídkové ceny v průběhu trvání RD v případě zvýšení zákonem stanovené sazby daně z přidané hodnoty dle zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty. V takovém případě bude zvýšena cena o příslušné navýšení sazby DPH ode dne účinnosti nové zákonné úpravy DPH. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje změnu ceny v rámci překročení míry inflace, přesněji pokud statistické vyjádření inflace vycházející z měření čistých cenových změn pomocí indexů spotřebitelských cen podle klasifikace ECOICOP vyjádřených přírůstkem úhrnu indexu spotřebitelských cen k předchozímu měsíci (bazický index, rok 2015 = 100 %) stanovených Českým statistickým úřadem (dále jen „inflace“), překročí v součtu 3 %, vztaženo k datu uzavření smlouvy nebo k datu posledního navýšení smluvních cen v důsledku překročení míry inflace. V tomto případě bude vybraný dodavatel oprávněn požadovat navýšení smluvních cen (jednotkových i ceníkových) o odpovídající procento inflace za předmětné období. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje změnu cen originálních, nebo neoriginálních náhradních dílů provedené výrobcem (importérem). V takovém případě může dodavatel požádat o uzavření dodatku k RD a to maximálně 2x v kalendářním roce, nejdříve však po 6 měsících od uzavření smluvního vztahu.
Los: LOT-0002
Titel: Dodávky náhradních dílů – zajištění dodávek náhradních dílů pro vozidla ZZS ÚK
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je uzavření Rámcové dohody s jedním účastníkem bez obnovení soutěže (dále též „RD“), a to uzavření RD na zajištění dodávek náhradních dílů pro vozidla ZZS ÚK na území Ústeckého kraje, pro období 4 roků ode dne nabytí účinnosti RD na dodávky.
Interne Kennung: část 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34351100 Reifen für Kraftfahrzeuge
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje navýšení nabídkové ceny v průběhu trvání RD v případě zvýšení zákonem stanovené sazby daně z přidané hodnoty dle zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty. V takovém případě bude zvýšena cena o příslušné navýšení sazby DPH ode dne účinnosti nové zákonné úpravy DPH. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje změnu cen originálních, nebo neoriginálních náhradních dílů, pneumatik, pokud je tato vyvolaná provedením změny cen výrobcem (importé-rem). Takovou změnu je Poskytovatel povinen doložit novým ceníkem výrobce (importéra). V tako-vém případě může dodavatel požádat o uzavření dodatku ke RD a to maximálně 2x v kalendářním roce, nejdříve však po 6 měsících od uzavření smluvního vztahu.